Back to Question Center
0

Ako urobiť skutočne informované rozhodnutie o nástroji pre online kľúčové slová pre Amazon?

1 answers:

Výber správneho online kľúčového slova pre optimalizáciu vyhľadávania Amazon je naozaj náročná úloha. Vzhľadom k tomu, že váš produkt výpis SEO sa točí hlavne okolo správneho hĺbkového výskumu kľúčových slov, poďme rýchlo prejsť primárnymi bodmi optimalizácie elektronického obchodu - pre vás, aby sa dobre informované rozhodnutie a prijať správnu voľbu. A ja vám nedám žiadne priame odporúčania týkajúce sa akéhokoľvek online nástroja pre kľúčové slová pre Amazon - umzug zuerich empfehlung. Myslím tým, že je len na vás, aby ste sa rozhodli, čo bude najlepšie vyhovovať vašej predajni. Len majte na pamäti nasledujúce základné nápady a jednoduché návrhy, ktoré som nedávno zdokonalil v posledných rokoch v tomto odvetví a moje vlastné praktické skúsenosti týkajúce sa predmetu.

Nastavenie všeobecných priorít pre SEO čakajúce na cieľové publikum

Pred akýmkoľvek iným, povedzme to - Amazon SEO má veľa rôznych vecí, ktoré nemusia nevyhnutne fungovať rovnakým spôsobom ako pre bežné on-line vyhľadávanie s Google. Vo všeobecnosti platí, že hlavným bodom rozdielu je, že optimalizácia Amazon je omnoho širšie a detailnejšie riešenie, ktoré sa zameriava hlavne na nákupné zámery zákazníka a veľmi špecifické kľúčové slová o produktoch, ktoré sú presne zamerané na potenciálnych kupujúcich.

Poznať nákupné zámery na Amazon

Vytvorenie hlavného zoznamu kľúčových slov, ktoré sa musia vyhrávať, nie je tak ťažké, ako si možno myslíte. V skutočnosti nie je potrebné sa ponáhľať snažiť sa nájsť svoj konečný jednorázový online kľúčový nástroj pre Amazon. Myslím tým, že by ste mali oveľa lepšie začať hĺbkový prieskum pomocou základných údajov, napríklad dobrého starého nástroja Google Keyword Planner. Vážne, to by bolo skvelé náskok pre vás, aby ste získali úplný obraz o všetkých súvisiacich hľadaných výrazoch a hlavnom slovníku predajcov, na ktorý sa budete spoliehať.

Sledujte hlavnú štruktúru obsahu Amazon SEO

Tu je, kedy budete musieť urobiť svoju konečnú voľbu pre online kľúčové slovo nástroj pre Amazon. Znova - Nebudem vám dať priame odporúčanie alebo prezentovať žiadne individuálne riešenia. Jednoducho vyhľadajte v službe Google populárny a užitočný nástroj s dobrými spätnými väzbami od zákazníkov - a skončíte. Ide o to, že existuje veľa rôznych ponúk (buď v otvorenom prístupe, alebo s plateným odberom), aby ste mohli pokračovať v špecifickom špecializovanom výskume kľúčových slov pre elektronický obchod. Jednoducho povedané, niekedy veľa potenciálne výherných kľúčových slov alebo vyhľadávacích fráz dlhého konca, ktoré máte vo svojom hlavnom zozname - jednoducho nedokážu vyústiť do skutočných ziskov z prevádzky (nehovoriac o očakávanom pokroku smerom k vyššej rýchlosti konverzie).

Rozdiely medzi typmi kľúčových slov

Nenechajte si šetriť čas na preskúmanie celého zoznamu sľubných long-tail hľadanie frázy. Pamätajte si, že tie reťazce, ktoré združujú niekoľko slov a výrazov, majú všeobecne nižšiu úroveň kľúčových slov. Preto investujete svoj čas do vyhľadávania skutočne výkonnej kombinácie vyhľadávania, ktorá je stále podhodnotená vašimi najbližšími konkurentmi - je kľúčom k vášmu obchodnému úspechu na Amazon. Koniec koncov, tu je len jedna studená skutočnosť - takmer 70% vyhľadávaní produktov od spoločnosti Amazon sa odhaduje najmä na vyhľadávacie dopyty s dlhým chvostom. Znamená to, že váš čas a úsilie, ktoré tam strávite, sa vždy určite vyplatí.

December 22, 2017