Back to Question Center
0

Použitie nástroja na škrabanie Google na extrahovanie údajov - Semalt Expert

1 answers:

A web škrabka je automatizovaný skript, ktorý zhromažďuje dáta z statických lokalít, čo umožňuje koncovým používateľom transformovať získané informácie do použiteľného formátu. Naozaj sa dá nájsť na webe všetky informácie, ktoré potrebuje. Problém je pri extrakcii údajov vo formátoch, ktoré možno ľahko manipulovať alebo analyzovať. (13)

Nástroj na škrabanie Google

Rozšírenie škrabáka prehliadača Google Chrome je nástroj na škrabanie webových stránok , ktorý funguje v prehliadači Chrome. Vďaka tomuto rozšíreniu nemusíte prijímať tisíce asistentov, aby ste celý deň kopírovali a vložili obsah z webu - triton 2 tank problems. Vyberte cieľový text a nechajte rozšírenie škrabka Chrome urobiť zvyšok.

Veľa občianskych skupín pracuje na tom, aby svoje vlády zodpovedali tým, že znižovali svoje výdavky. Rozšírenie škrabáka Chrome im umožňuje bojovať za transparentnosť a zodpovednosť zhromažďovaním skutočných údajov týkajúcich sa prevádzky vlád. Kopírovanie údajov z webu pomocou manuálnych techník môže byť zdĺhavou úlohou. Vytvorte efektívnu kampaň na škrabanie tým, že na svojom prehliadači nainštalujete túto webovú škrabku .

Ako nainštalovať rozšírenie škrabka Chrome?

Rozšírenie Chrome chrome scraper je vysoko hodnotený nástroj na škrabanie webových stránok bezplatne ponúkaný v internetovom obchode Chrome. Ak chcete tento prehliadač nainštalovať do prehliadača, kliknite na možnosť "Pridať do prehliadača Chrome" zobrazenú v pravom hornom rohu prehliadača Chrome. Po nainštalovaní sa nástroj teraz nachádza pod tlačidlom Ponuka prehliadača.

Ako používať nástroj Google Scraping?

Niektoré webové tabuľky údajov možno prenášať z webu na tabuľky, ktoré sa môžu použiť v budúcnosti. Získanie údajov zo statických webových stránok v použiteľných formátoch však vyžaduje ďalšie úsilie. V tejto príručke budú tabuľky Komisie USA pre cenné papiere a burzy (2015 formulár 20-F) použité na ilustráciu toho, ako rozšírenie Chrome extrahuje údaje z webových stránok a webových stránok.

Ak chcete získať údaje z webových stránok pomocou nástroja Google na škrabanie, určite webovú stránku, ktorá sa má odstrániť. V tomto prípade sa zamerajte na tabuľky. Vyberte riadky, ktoré chcete skrátiť, a kliknite na ikonu škrabáka v pravom hornom rohu prehliadača a vyberte položku "Scrape similar. "

Chrome Scraper Extension prenesie oškrábané dáta do nového okna. Váš škrabák tiež identifikuje názvy stĺpcov extrahovanej tabuľky. Skontrolujte získané údaje, aby ste sa uistili, že boli správne vyťažené. Kliknite na položku "Kopírovať do schránky" a potom otvorte program Microsoft Excel. Prilepte údaje do tabuľky kliknutím na "Ctrl + V". "

Predtým, ako analyzujete informácie v tabuľke, odoberte hlavičky stĺpcov do ich správnych umiestnení. Odstráňte prázdne stĺpce v aplikácii Microsoft Excel, aby ste získali skutočné údaje. Použite sumu funkcie programu Excel, aby ste sa uistili, že suma platieb na vašom hárku je správna.

Nástroj na škrabanie od spoločnosti Google umožňuje, aby zhromažďovanie údajov bolo prístupnejšie a jednoduchšie. Scraper zvyšuje presnosť a efektivitu extrahovania webových dát a poskytuje vám viac možností, ako skrížiť vaše hodnoty. Použite vyššie spomenutú príručku, aby ste škriabali webové stránky vlád a získali skutočné údaje o transparentnosti.

December 22, 2017