Back to Question Center
0

Scraping dát vysvetlil Semalt

1 answers:

WebHarvy je populárny softvér škrabania dát . Automaticky extrahuje údaje z rôznych webových stránok a ukladá obsah v požadovaných formátoch. S WebHarvy môžete skrátiť údaje z webových stránok technológií, časopisov, spravodajských oddelení, cestovných portálov a webových stránok elektronického obchodu. WebHarvy obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré nám umožňujú ľahko zhromažďovať údaje z ťažkých stránok. Niektoré z najvýznamnejších funkcií sú popísané nižšie.

1 - nankang slick. WebHarvy skartuje obrázky a videá:

S WebHarvy môžete ľahko extrahovať dáta z vašich obľúbených obrázkov a videí. Tento nástroj najprv identifikuje povahu obrazu a skrotuje ho podľa vašich požiadaviek. Zvyšuje predovšetkým informácie zo súborov PNG a JPG, ale môžete tiež získavať údaje z dokumentov PDF.

2. WebHarvy organizuje váš webový obsah:

Ďalšou charakteristickou črtou WebHarvy je to, že organizuje váš webový obsah a pomáha vám ho okamžite publikovať. Stačí nakonfigurovať niekoľko šablón a WebHarvy stiahne obsah na pevnom disku pre použitie offline. WebHarvy je vhodný pre ľudí, ktorí nemajú žiadne programovacie schopnosti a chcú založiť svoje podnikanie.

3. Výkonný webový crawler:

WebHarvy na rozdiel od iných bežných nástrojov na škrabanie dát prehliada vaše webové stránky a pomáha vám zlepšiť hodnotenie vyhľadávačov na vašich webových stránkach. V tomto nástroji môžete tiež vytvoriť formuláre online a formuláre pre vyhľadávače. WebHarvy navyše vyhľadá kľúčové slová a vymaže vaše dáta bez narušenia kľúčových slov s dlhými chvostmi a krátkych chvostov.

4. WebHarvy extrahuje dáta z dynamických webových stránok:

Väčšina webového škrabka nemôže extrahovať dáta z dynamických webových stránok a ponechať na výstupoch veľa chýb. Ale WebHarvy opravuje všetky chyby a pravopisné chyby z výstupu. Zhromažďuje údaje z webových stránok AJAX a sťahuje ich priamo na váš pevný disk.

5. WebHarvy exportuje dáta v rôznych formátoch:

S WebHarvy môžete exportovať dáta do aplikácií Excel, CSV, XML, JSON, SQL Server, Oracle, MySQL a OleDB. Navyše tento nástroj môže exportovať dáta do programu Excel 2003 a Excel 2007. Údaje sa automaticky ukladajú do želaného formátu.

6. WebHarvy poskytuje ochranu proti spamu:

S WebHarvy môžete zabezpečiť bezpečnosť a súkromie na internete. Tento nástroj nespracováva údaje zo škodlivých webových stránok a poskytuje používateľom úplnú ochranu proti spamu.

7. Naplánovanie relácií webových scrapingov:

S programom WebHarvy môžete naplánovať svoje relácie na škrabanie webových stránok a môžete rozhodnúť, koľko stránok chcete skrátiť za hodinu. Tento nástroj môže skrátiť až 10 000 webových stránok za 30 minút a môže vykonať stovky webových škrabacích projektov denne.

8. Hlboká integrácia s jeho rozhraním API:

Tento nástroj na škrabanie na webe má otvorený API, ktorý pomáha vytvárať a upravovať projekty škrabania webov ľahko. Môžete prispôsobiť jeho nastavenia a môžete extrahovať dáta pomocou jedného rozhrania API alebo viacerých rozhraní API.

9. WebHarvy zisťuje duplicitné dáta:

S WebHarvy môžete detekovať duplicitný obsah a okamžite ho môžete zbaviť. Je dôležité, aby webmaster publikoval kvalitný obsah pre lepšie hodnotenie vyhľadávačov. WebHarvy je automatický nástroj, ktorý detekuje duplicitné dáta a okamžite ich opraví, čím uľahčí vašu prácu.

10. WebHarvy - SEO priateľský nástroj:

S WebHarvy môžete skrátiť dáta z meta tagy, obrázky, interné a externé odkazy a atribúty tagov. Jedná sa o SEO-priateľský nástroj, ktorý pomáha zlepšiť hodnotenie vyhľadávačov na vašich stránkach.

December 22, 2017