Back to Question Center
0

Škrábanie údajov z výsledkov Google - Semalt Expert

1 answers:

Veľa webmasterov, programátorov a vývojárov škrípalo spoločnosť Google, aby získalo užitočné informácie. Extrahujú požadované webové stránky a exportujú údaje do formátov CSV a JSON. V posledných mesiacoch bolo zavedených niekoľko škrabacích nástrojov , ale najznámejšie sú uvedené nižšie.

1 - cloudflare htaccess. import. io:

Je to užitočná služba, ktorá umožňuje skrátiť tisíce odkazov Google za pouhých desať minút. S importom. Môžete si vytvoriť svoje vlastné súbory údajov a exportovať dáta do súborov CSV a JSON. Tento nástroj nepotrebuje, aby ste napísali ľubovoľný kód a má 1000+ API na vykonanie svojej úlohy. Je najlepšie známa svojou strojovou technológiou a získava údaje podľa vašej túžby. Táto bezplatná aplikácia je momentálne k dispozícii pre používateľov systému Mac OS X, Windows a Linux. import. io nie je len stieracom páse , ale aj extraktorom dát a pásovým zariadením.

2. Webhose. io:

S Webhose. Io môžete priamo získať prístup k dátam v reálnom čase a prehľadávať tisíce odkazov Google za niekoľko minút. Webhose je najlepšie známa svojou strojovou technológiou a môže transformovať vaše dáta do viac ako 120 jazykov. Taktiež ukladá výsledky vo formátoch ako JSON, RSS a XML. Programátori a podnikatelia používajú službu Webhose. Io skrátiť rôzne novinky a cestovné portály a sťahovať dáta priamo na svoje pevné disky.

3. CloudScrape:

CloudScrape, tiež známy ako Dexi. io, je komplexná služba, ktorá sa používa na vyhľadávanie Google v priebehu niekoľkých minút. Je vhodná pre podniky a hlavne pre dynamické webové stránky. Spameri používajú túto službu na kopírovanie webového obsahu rôznych lokalít. Poskytuje editor založený na prehliadači a používa roboty na prehľadávanie vašich webových stránok a získavanie informácií v reálnom čase. Extrahované údaje môžete ľahko uložiť na Disku Google alebo v Karte. sieť alebo ju exportovať ako JSON a CSV.

4. Scrapinghub:

Ak hľadáte skrútenie 1000 odkazov Google za päť až desať minút, Scrapinghub je pre vás ten správny nástroj. Je to program na extrakciu dát a obsahový obsah s množstvom vlastností a funkcií. Scrapinghub používajú hlavne hackeri na získavanie cenného webového obsahu a má inteligentný proxy rotátor, ktorý umožňuje pohodlnú prácu.

5. Vizuálna škrabka:

Pomocou Visual Scraper môžete ľahko zacieliť a skrátiť viac ako dvetisíc odkazov Google za pár sekúnd. Jedná sa o jeden z najkrajších a najznámejších webových škrabákov a programov na extrakciu dát. Dáta je možné exportovať do formátov ako SQL, JSON, XML a CSV. Môžete jednoducho zhromažďovať, monitorovať a extrahovať webový obsah pomocou jednoduchého rozhrania point-and-click. Na zabezpečenie ochrany používateľov spoločnosť Google implementovala niekoľko stratégií a požiadala vás o pravidelné vloženie captcha. Znamená to, že ak pošlete dvadsať žiadostí do vyhľadávacích nástrojov, niektoré z nich budú ihneď zamietnuté, ak sa captcha nevloží správne. Cieľom spoločnosti Google je zabrániť používateľom, aby skrachovali odkazy na vyhľadávače, ale vyššie uvedené nástroje sa používajú na získavanie údajov z webových stránok a blogov.

December 22, 2017