Back to Question Center
0

Môžete odporučiť akýkoľvek dobrý sledovací softvér Amazon US?

1 answers:

Ak vaša otázka súvisí presne so softvérom na sledovanie Amazon US v bežnom slova zmysle, môžem vám zobraziť nástroj Dodávky pre Android. Tento sledovací softvér Amazon US môže sledovať všetky vaše zásielky - jednoducho a v pohode. Bez ohľadu na to, kde môžete byť v súčasnosti - stačí len zadanie ID doručenia a kontrola jeho prepravy a aktuálnej polohy.

Medzi najsilnejšie strany nástroja na doručovanie Amazon US by som chcel zdôrazniť nasledujúce hlavné výhody, ktoré som si užila predovšetkým:

  )
 • Trace - ak ste medzi logistickými partnermi spoločnosti Amazon, je predvolené vyhľadávanie balíka pomocou služby Mapy Google.
 • Sync - funkcia synchronizačnej služby mi pomohla veľa, keď som bol nútený pracovať na viacerých zariadeniach.
 • Upozornenia na pozadí - nie je potrebné, aby boli dodávky vždy otvorené - long term care insurance maine. Je tu skvelá možnosť prijímať oznámenie vždy, keď sa stav zásielky zmení.
 • Optimalizácia - tento nástroj sa ukázal byť dobre optimalizovaný pre tablety. Snažil som sa to aj na svojom smartphone - a neboli tam žiadne problémy, som si užil funkciu plného tuku - rovnako ako keby som ho spustil na svojom stolnom počítači.
 • Widget - bolo to pekné a veľmi užitočné pridať widgety pre rýchly prehľad bez otvorenia aplikácie - len na mojej domovskej obrazovke.

Tieto funkcie sa zdajú byť pre mňa veľmi užitočné ako pre bezplatného používateľa. Aby som vám povedal pravdu, nemal som príležitosť vyskúšať si svoju profesionálnu verziu. Ľudia hovoria, že ak si ich zakúpite, získate nielen niektoré ďalšie funkcie, ale zbavíte sa týchto nepríjemných reklám raz a navždy. Súčasne bude pri vašom nákupe k dispozícii niekoľko ďalších možností prispôsobenia.

A ak máte stále záujem, tu sú hlavné funkcie prichádzajúce s produktom Deliveries Pro (samozrejme podľa vývojára softvéru):

 • Rozšírené možnosti synchronizácie, ktoré fungujú s viacerými účtami na Amazon, ako aj na eBay.
 • Inštalácia v plnom režime a verzia bez reklám.
 • Rôzne prispôsobené témy aplikácií dostupné v otvorenom prístupe.
 • Niekoľko jazykov podporuje platenú verziu.
 • A mnoho ďalších nastavení pohodlia.

Dodacie Amazon US sledovanie aplikácie sa ukázalo byť skutočne užitočné pre mňa, najmä keď som potreboval synchronizovať niekoľko mojich predávajúcich účtov na Amazon a eBay. Neviem, či ich plná tuk platenú verziu je naozaj užitočná, ale to, čo môžem povedať iste - ich bezplatná verzia sa ukázala ako dostatočne nápomocná, aby som zabudol na akýkoľvek neporiadok so sledovaním viacerých zásielok - raz a navždy.

December 22, 2017