Back to Question Center
0

Scraper nástroj, ktorý by ste mali zvážiť - vysvetlil Semalt

1 answers:

Google mapy škrabka je relatívne nový, ľahký, výkonný a všestranný nástroj. Extrahuje údaje z rôznych webových stránok a máp Google a získava výsledky vo formáte CSV a JSON. Vďaka tejto komplexnej službe môžete efektívne zacieliť webové stránky podnikania, telefónne čísla a e-mailové adresy. Niektoré z jeho charakteristických vlastností sú uvedené nižšie.

1. Scrapes dáta vo viacerých formách:

S Google mapy škrabka, môžete extrahovať mesto, PSČ, hodnotenie, zemepisné šírky, dĺžky, otváracia hodina a obchodné názvy pohodlne - buy android tv india. Tento extraktor pomáha konvertovať nespracované údaje do organizovanej formy a šetrí váš čas a energiu. Ak ste unavení z zhromažďovania a oškrabávania dát manuálne a postrádajú dostatočné programovacie zručnosti, musíte vyskúšať škrabku Google mapy, aby ste dostali svoju prácu.

2. K dispozícii v dvoch vydaniach:

Na rozdiel od iných bežných škrabacích služieb je škrabka Google Maps k dispozícii v dvoch rozdielnych vydaniach: štandardná edícia a demo verzia. Demo vydanie vám umožní vyskúšať tento softvér a vychutnať si jeho služby až na 15 dní. Jeho štandardná edícia vás bude stáť 99 dolárov a odomkne mimoriadne výhody a funkcie.

3. Ciele tisíce stránok každý deň:

Jednou z najvýraznejších vlastností Google škrabky mapy je to, že zacieľuje na 150 000 webových stránok za deň a nič nestojí za túto službu. Tento nástroj je skvelý pre programátorov, ako aj pre neprogramovateľov a uľahčuje ich skrátenie údajov z viacerých stránok skôr, ako si kúpia platenú verziu.

4. Podporuje viaceré formáty:

Tento pokročilý (33) webový škrabák alebo extraktor údajov uchováva vaše informácie vo formátoch JSON, RSS a CF; môžete otvoriť požadované údaje v hárkoch programu Excel alebo ich importovať priamo do svojho Disku Google.

5. Kompatibilné a spoľahlivé:

Existuje veľké množstvo softvéru a nástrojov na odstraňovanie údajov , ktoré nepodporujú viac prehliadačov. Na rozdiel od importu. io a Kimono Labs, škrabka Google Maps je kompatibilná so systémami Windows 7, Microsoft XP, Windows 8 a Windows 10. Okrem toho je kompatibilný s prehliadačmi Google Chrome, Firefoxom a Internet Explorer a je spoľahlivou službou.

6. Zobrazuje výsledky presne:

Ak chcete neustále monitorovať a udržiavať kvalitu dát počas ich škrabania, mali by ste vyskúšať škrabku Google mapy. Táto služba umožňuje zobraziť údaje a opraviť všetky menšie chyby vlastnými. Ďalej poskytuje možnosti na zadanie rôznych kritérií vyhľadávania a kľúčových slov naraz.

7. Pracuje ľahko a pohodlne:

Google mapy škrabka je ľahko použiteľný a má užívateľsky prívetivé rozhranie. Akonáhle ste vybrali kategóriu alebo zadali kľúčové slovo a umiestnenie, stačí začať vyhľadávanie a čakať na vaše výstupy na pár minút. Google Map Extractor je vhodný pre všetky typy firiem a vytvára okamžite čisté a čitateľné CSV súbory.

8. Extrahujte kdekoľvek a kedykoľvek:

Tento nástroj môžete používať na svojom smartfóne, tablete alebo počítačovom systéme a môžete vykonávať svoje úlohy kdekoľvek a kedykoľvek. Nemusíte sa obávať jeho výsledkov. Tento nástroj poskytne presné údaje bez ohľadu na typ zariadenia, ktoré používate, a je vhodný pre nezávislých a podnikateľov. Môžete dokonca škrabliť žlté stránky a biele stránky s touto službou.

December 22, 2017