Back to Question Center
0

Rozšírenia pre škrabanie na webe pre programátorov od Semalt

1 answers:

Ak si skopírujete webové stránky s Pythonom, je pravdepodobné, požiadavky na urllib. Selenium je komplexná Pythonová štruktúra, ktorá používa roboty na orezávanie rôznych webových stránok. Všetky tieto služby neposkytujú spoľahlivé výsledky; preto musíte vyskúšať nasledujúce rozšírenia, aby ste dosiahli svoju prácu:

1 - attrezzatura sala giochi. Škrabka údajov:

Je to populárne rozšírenie Chrome; Data Scraper skartuje dáta z základných aj pokročilých webových stránok. Programátori a programátori môžu zamerať na veľké množstvo dynamických stránok, webových stránok sociálnych médií, cestovných portálov a noviniek. Údaje sa zhromažďujú a oškrabujú podľa vašich pokynov a výsledky sa ukladajú vo formátoch CSV, JSON a XLS. Môžete si tiež stiahnuť čiastočnú alebo celú webovú stránku vo forme zoznamov alebo tabuliek. Data Scraper je vhodný nielen pre programátorov, ale aj pre programátorov, študentov, nezávislých pracovníkov a učiteľov. Vykonáva viacero úkonov škrabania súčasne a šetrí váš čas a energiu.

2. Webový škrabka:

Jedná sa o ďalšie rozšírenie Chrome; Web Scraper má užívateľsky prívetivé rozhranie a umožňuje nám pohodlne vytvárať mapové súbory. Pomocou tohto rozšírenia môžete prechádzať na rôznych webových stránkach a skrátiť celý alebo čiastočný web. Web Scraper je dodávaný ako vo voľnej, tak v platenom formáte a je vhodný pre programátorov, webmasterov a začínajúcich používateľov. Trvá iba niekoľko sekúnd, kým sa vaše dáta skopírujú a načítajú ich na pevný disk.

3. Škrabka:

Jedná sa o jedno z najznámejších rozšírení Firefoxu; Škrabka je spoľahlivá a výkonná služba na odstraňovanie obrazov a vyhľadávanie dát. Má užívateľsky príjemné rozhranie a extrahuje údaje z online tabuliek a zoznamov. Údaje sa potom premenia na čitateľné a škálovateľné formáty. Táto služba je vhodná pre programátorov a extrahuje webový obsah pomocou programov XPath a JQuery. Môžeme kopírovať alebo exportovať údaje do súborov Dokumenty Google, XSL a JSON. Rozhranie a funkcie Scraperu sú podobné Importu. io.

4. Octoparse:

Jedná sa o rozšírenie prehliadača Chrome a jeden z najvýkonnejších služieb webového šrotu . Zaoberá sa statickými aj dynamickými stránkami pomocou súborov cookie, JavaScript, presmerovania a AJAX. Spoločnosť Octoparse tvrdí, že zatiaľ skrútila viac ako dva milióny webových stránok. Môžete vytvoriť viac úloh a Octoparse ich zvládne súčasne a šetrí váš čas a energiu. Všetky informácie sú viditeľné online; môžete tiež stiahnuť požadované súbory na pevný disk niekoľkými kliknutiami.

5. ParseHub:

Je vhodný pre podnikateľov a programátorov; Parsehub nie je len rozšírenie Firefoxu, ale je tiež skvelým nástrojom na škrabanie a prehliadanie webu. ParseHub používa technológiu AJAX a škrtá stránky s presmerovaním a cookies. Dokáže čítať a transformovať rôzne webové dokumenty do relevantných informácií za niekoľko minút. Po stiahnutí a aktivácii môže ParseHub vykonať viacero úloh zotrvania údajov súčasne. Jeho desktopová aplikácia je vhodná pre používateľov Mac OS X, Linux a Windows. Jeho bezplatná verzia zaberá až pätnásť škrabacích projektov a platený plán nám umožňuje narábať s viac ako 50 projektmi naraz.

December 22, 2017