Back to Question Center
0

Semalt: Škrabanie dát s Javascriptom

1 answers:

Rovnako ako CSS a HTML, JavaScript pomáha niekoľko minút a pravidelne poskytuje programátorom a vývojárom užitočné informácie. Väčšina stránok a blogov používa JavaScript. Motory JavaScriptu sú zakomponované do rôznych webových stránok a softvéru a rámcov a majú veľa funkcií - continental sportcontact 2 235/45 r17 97w xl. Najznámejšie rámce sú uvedené nižšie.

1. Kimono Labs:

Musíte sa naučiť ako C + +, tak aj JavaScript, aby ste získali prospech z Kimono Labs. Je to slávny webový šrot aplikácia vhodná pre programátorov a vývojárov. Kimono je poháňaný množstvom funkcií a šetrí naše dáta bez toho, aby sme to prekážali. Po nainštalovaní a aktivácii môže spoločnosť Kimono Labs skrátiť vaše dáta za niekoľko minút a poskytnúť presné výsledky. Stiahne informácie vo formátoch CSV a JSON a použije API na vytváranie a ukladanie kvalitných webových stránok. Kimono funguje dosť rýchlo a môže skrútiť dáta z nákupných miest a RSS kanály pohodlne.

2. JSON Rám:

Pomocou JSON Frameu môžete extrahovať dáta zo súborov JSON a CSV. To tiež zjednodušuje informácie z dokumentov HTML a PDF súborov pohodlne. Môžete tiež použiť tento rámec JavaScriptu na navigáciu rôznych webových stránok. Vykonáva svoju úlohu rýchlo as vysokou presnosťou, čím šetrí váš čas a energiu do veľkej miery.

3. Škrabka na obrazovku:

S škrabkou na obrazovku môžete spracovávať rôzne náročné úlohy vrátane presnej extrakcie dát len ​​za tri minúty. Je to jeden z najlepších a najkomplexnejších javascriptových rámcov. Striekanie obrazovky je možné použiť len vtedy, keď máte veľké programovacie schopnosti a dostatočné znalosti jazyka JavaScript, Pythonu a C ++. Okrem toho by ste mali mať základné znalosti o XML a HTML, aby ste získali výhody z tohto rámca. Odstraňuje informácie z dokumentov HTML a môžete otestovať túto službu pomocou Citrixu alebo inej podobnej platformy. Po stiahnutí a inštalácii bude Screen Scraper spracovávať niekoľko úloh naraz. Je vhodný pre malé a stredné podniky. Stačí, ak potrebujete základné kódovacie schopnosti, aby ste lepšie využili tento rámec.

4. Uipath:

Tento rámec JavaScript sa špecializuje na vývoj rôznych automatizačných softvérov a je vhodný pre podniky a webmasterov. Aplikácia Uipath je tiež používaná nekódormi a nevyžaduje, aby ste sa učili iný programovací jazyk iný ako JavaScript. Niektoré z jeho charakteristických vlastností sú navigácia na stránkach, škrabanie súborov PDF a kopanie pomocou blesku. Stačí otvoriť sprievodcu a zvýrazniť informácie, ktoré chcete skrátiť. Uipath získa údaje na základe vašich požiadaviek a očakávaní. Môžeme pridať toľko webových stránok do tohto škrabacieho rámca, ako chceme.

5. import. io:

Ide o bezplatnú desktopovú aplikáciu, ktorá pomáha štepiť informácie z požadovaných webových stránok. import. io je komplexný JavaScriptový rámec, vhodný pre podniky, programátorov a programátorov. Nie je to len dátový šrot r, ale aj prehľadávač, ktorý môže skrátiť až dvetisíc webových stránok za tri minúty.

December 22, 2017