Back to Question Center
0

Ako zlepšiť predaj Amazonu pre mňa ako nováčik predávajúci tam?

1 answers:

Amazon je skutočným "behemoth" moderného online maloobchodného predaja. Doteraz bolo dosť prekvapujúce, čo bolo pôvodne navrhnuté a spustené ako online kníhkupectvo (pred viac ako 20 rokmi), je teraz považované za niečo oveľa väčšie. Dokážete si predstaviť viac ako 110 miliónov návštevníkov živých shopperov odhadovaných na ten skutočne preplnený trh? To je dôvod, prečo každý moderný predajca chce vedieť, ako zlepšiť svoje súčasné predajné Amazon pre ešte viac.

Čo by si mali vedieť? Ako zlepšiť predaj Amazonu s väčšou návštevnosťou smerujúcou do svojich obchodov? Ktoré kategórie produktov sú teraz najziskovejšie? A tak ďalej - exclusive lierac. Pokiaľ ide o vás, ako nováčik predávajúci na tejto skutočne trhovej konkurencii na trhu, otázka, ako zlepšiť predaj Amazonu, je mimo. Prečo? Jednoducho preto, že bez dostatočných vedomostí a osvedčených praktických zručností je takmer nemožné prežiť v tom naozaj preplnenom trhovisku. To je dôvod, prečo vám ukážem, ako zlepšiť predaj v službe Amazon - a priniesť svoj produktový produkt na vrchol vyhľadávania produktov, a to aj napriek tomu, že sa stále cítite ako začínajúci podnikateľ, ktorý tam prvýkrát predával.

Ako zlepšiť predaj Amazon - veľmi základy pre nováčikov Predajcovia

Vzhľadom k tomu, že Amazon je zameraný predovšetkým na poskytovanie dobrých nákupných skúseností, nie je divu, že existuje súbor imperatívnych pravidiel pre každého predávajúceho dodržiavať. Všetko je jednoduché - ak ich nesledujete, môžete ľahko zakázať prevádzku svojho maloobchodného obchodu tam (v najhoršom prípade by ste mohli tiež dostať trvalý zákaz). Takže, ak nechcete prečítať celú politiku predajcu Amazonky, tu je to, na čo by ste mali venovať vašu najpresnejšiu pozornosť. Nepodarilo sa zlepšiť predaj na Amazone, ale prinajmenšom prežiť tam a začať sa preorientovať na váš komerčný úspech ako popredný predajca vo vašej kategórii produktov.

Hlavná sada pravidiel Amazonky

  • Vždy by ste mali dodržiavať dodacie podmienky,.
  • Udržiavanie dobrých hodnôt produktov a pozitívnych recenzií zákazníkov - je pravdepodobne jediným spôsobom, ako si dať sami seba ako úspešný predajca na Amazone, aby ste sa nakoniec stali skutočným veľkoobchodníkom,.
  • Pokračujte v konverzácii v reálnom čase so svojimi klientmi. Okamžitá odpoveď na akúkoľvek negatívnu spätnú väzbu, ako aj odpovedanie pravdepodobne na akékoľvek otázky zákazníka týkajúce sa vašej služby nie viac ako do 24 hodín - nie je žiadnym luxusom. Je to všeobecne akceptovaná prax zákazníckej podpory, ktorú musí nasledovať každý aktívny online obchodník, ktorý tam predáva.
  • Všeobecné informácie o sledovaní by mali byť vždy poskytované spolu s každým zákazníkom, ktorý si s vami zakúpil na Amazone.
  • Každá položka, ktorú máte na predaj, by mala byť podložená súborom presvedčivých obrázkov, ktoré ukazujú každú stránku každodenného používania a bežné prostriedky údržby. Upozorňujeme však, že aspoň jeden obrázok produktu MUSÍ mať biely pozadie.
December 22, 2017