Back to Question Center
0

Semalt poskytuje 3 prístupy na hlavný web, ktoré by ste mali vedieť

1 answers:

Škrabanie webu, známe aj ako zber webových stránok a extrakcia údajov, je praxou získavania informácií z siete. Softvér webového škrabania pristupuje k internetu pomocou protokolu Hypertext Transfer Protocol alebo prostredníctvom rôznych webových prehliadačov. Špecifické informácie sa zhromažďujú a kopírujú. Potom sa uloží do centralizovanej databázy alebo stiahne na pevný disk. Najjednoduchší spôsob, ako získať údaje z lokality, je prevziať ho ručne, ale môžete tiež použiť softvér na škrabanie na web, aby ste vykonali svoju prácu. Ak je obsah rozdelený na tisíce stránok alebo webových stránok, budete musieť použiť import - orario alba e tramonto italia. io a Kimono Labs, aby ste získali a organizovali údaje podľa vašich požiadaviek. Ak je váš pracovný postup kvalitatívny a zložitejší, môžete použiť tieto prístupy k svojim projektom.

Prístup č. 1: DIY:

Existuje veľké množstvo technológií škrabania webových stránok s otvoreným zdrojom. V prístupe k DIY si najmete tím vývojárov a programátorov, aby ste urobili vašu prácu. Nebudú skopírovať dáta vo vašom mene, ale budú tiež zálohovať súbory. Táto metóda je vhodná pre podniky a slávne firmy. Prístup k DIY nemusí vyhovovať nezávislým a začínajúcim podnikateľom kvôli vysokým nákladom. Ak sa používajú vlastné technológie škrabania webových stránok, môžu vás programátori alebo vývojári stáť vyššími ako bežné ceny. Prístup DIY však zabezpečuje poskytovanie údajov o kvalite.

Prístup č. 2: Nástroje a služby na škrabanie na webe:

Najčastejšie ľudia využívajú služby škrabania na webe a nástroje na ich prácu. Octoparse, Kimono, Import. io a iné podobné nástroje sú implementované v malom a vo veľkom meradle. Podniky a správcovia webových stránok ručne vyťahujú údaje z webových stránok, ale to je možné len vtedy, ak majú výborné programovacie a kódovacie schopnosti. Web Scraper, rozšírenie prehliadača Chrome, sa široko používa na vytváranie mapových súborov a definovanie rôznych prvkov stránky. Jedenkrát sa údaje prevezmú ako súbory JSON alebo CSV. Môžete buď vytvoriť softvér na škrabanie na webe alebo použiť už existujúci nástroj. Uistite sa, že program, ktorý používate, nezruší iba vaše stránky, ale tiež prehľadá vaše webové stránky. Spoločnosti ako Amazon AWS a Google poskytujú škrabacie nástroje , služby a verejné dáta bez nákladov.

Prístup č. 3: Dátová správa (DaaS):

V súvislosti s odstraňovaním údajov je služba data-as-a-service technikou, ktorá umožňuje zákazníkom nastaviť vlastné zdroje údajov. Väčšina organizácií ukladá poškodené údaje do samostatného úložiska. Výhodou tohto prístupu pre podnikateľov a analytikov údajov je to, že ich zavádza do nových a komplexných techník škrabania webových stránok. pomáha tiež generovať viac potenciálnych zákazníkov. Budú si môcť vybrať spoľahlivé škrabky, nájsť trendy príbehy a vizualizovať dáta na distribúciu bez problémov.

Softvér na škrabanie na stiahnutie

1. Uipath - Je perfektným nástrojom pre programátorov a môže prekonať bežné problémy pri získavaní dát z webových stránok, ako sú navigácia na stránkach, kopanie blesku a škrabanie súborov PDF.

2. import. io - Tento nástroj je najlepšie známy svojim užívateľsky prívetivým rozhraním a zbavuje vaše dáta v reálnom čase. Výstupy môžete prijímať vo formulároch CSV a Excel.

3. Kimono Labs - vytvorenie rozhrania API pre webové stránky podľa vášho želania a informácie môžu byť stiahnuté z noviniek a akciových trhov.

December 22, 2017