Back to Question Center
0

Ako zaradiť do vyhľadávania produktov Amazon ako veľký predajca času?

1 answers:

Každý veľký čas online predajca vie, ako sa zaradiť do vyhľadávania produktov Amazon. Ide o to, že tam nie je žiadny iný spôsob, ako prežiť ako aktívneho predajcu, pokiaľ sa vám nepodarí lepšie vylepšiť vaše produktové pozície vo vyhľadávaní, takže sa bude zvyšovať počet ľudí. Všimnite si však, že s tým, že neustále mení algoritmus vyhľadávania A9, Amazonský trh potrebuje, aby ste sa neustále prispôsobovali svojej novej realite - makhsoom lebanon contact us. Napriek tomu existuje overený spôsob, ktorý vám môže pomôcť pochopiť, ako zaradiť do vyhľadávania produktov Amazon tak, aby vaše položky, ktoré sú ponúkané na predaj tam, bude vždy vidieť na leví podiel vášho cieľového publika. A nižšie vám ukážem, ako úspešne dokončiť túto úlohu.

Ako zaradiť do Amazon Product Search

Skôr ako čokoľvek inak, budete musieť určiť hlavný súbor vašich potenciálne víťazných kľúčových slov. Ak chcete túto úlohu dokončiť, odporúčam vám použiť nástroj Plánovač kľúčových slov, predvolený nástroj Google pre vyhľadávanie kľúčových slov dostupný v otvorenom prístupe. Vážne, tento dobrý starý pomocník online je skvelým východiskovým bodom pre začatie analýzy vašich hlavných cieľových kľúčových slov a výrazov vyhľadávania dlhých chvostov. Akonáhle to bude hotové, budete musieť svoj masívny zoznam upraviť do definitívne kratšieho zoznamu obsahujúceho iba kľúčové slová. Áno, môže sa to zdať skôr skľučujúca a časovo náročná úloha, ale našťastie existuje veľa rôznych nástrojov špeciálne prispôsobených na hĺbkové výskumy kľúčových slov na Amazon.

Tu je miesto, kde si môžete vybrať z: Sellics (najlepšie pre najskoršie fázy výskumu kľúčových slov Amazon), Sonar (dobré pre objavovanie všetkých cenných kľúčových slov potrebných na zaradenie vášho produktu do), LSI Graph (bezplatný nástroj, veľmi užitočné, ak chcete porozumieť tomu, ako zaradiť do vyhľadávania produktov v službe Amazon - pomocou automaticky generovaných návrhov kľúčových slov relevantných pre vašu kategóriu produktov alebo jednotlivú položku, ktorú máte v predaji), Moz (pôvodná služba optimalizácie pre vyhľadávače určená pre presne zacielený obsah optimalizácia pre relevantné kľúčové slová), tezaurus (áno, vážne, je to jeden z nástrojov výskumu kľúčových slov, ktoré sa najviac podceňujú, najmä pre Amazon - tak prečo ho nepoužívať na vlastnú konkurenčnú výhodu?.

A tu sú ostatné použitia-osvedčené možnosti a praktický návrh na hodnosť v Amazon vyhľadávanie produktov, aj keď ste stále len nováčik online podnikateľ pravdepodobne predávať tam prvýkrát:

  • Neváhajte ponúkať zľavy alebo niektoré naozaj úžasné ponuky - je to naozaj záludný spôsob, ako zlepšiť svoje konverzie produktov od samého začiatku.
  • Uistite sa, že ste spokojní s vašimi zákazníkmi (neustále monitorujte svoje hodnotenie hviezdičkami a mieru porúch objednávky).
  • Udržiavajte primeranú dostupnosť produktu.
  • Aj keď je to dosť ťažké, aby bolo plne kontrolovateľné, dôrazne odporúčam, aby ste venovali presnejšiu pozornosť výdavkovej sadzbe vášho zákazníka. Je to veľmi dôležitá metrika, najmä pokiaľ ide o meranie hodnotenia vašich produktov vo vyhľadávaní položiek Amazon.
December 22, 2017