Back to Question Center
0

Zoznam zásuvných doplnkov Chrome Scraper pre škrabanie na webových stránkach poskytovaných spoločnosťou Semalt Expert

1 answers:

Získanie údajov z webových stránok alebo webových stránok do tabuliek a hodnôt oddelených kódom (CSV). Webová extrakcia dát, bežne nazývaná webový šrot , je proces získavania veľkého množstva údajov z miest.

Ako používať webovú škrabku Chrome

Ak nemáte žiadnu znalosť programovania, softvér na škrabanie na webe je vyvinutý pre vás. V poslednej dobe bola predstavená ďalšia ľahko použiteľná technika škrabania webov - ssl geotrust. Používaním rozšírení prehliadača Google Chrome, ktoré sú bezplatné v internetovom obchode Google, môžete teraz vykonať škrabanie webových stránok. Tu je zoznam rozšírení Chrome, ktoré je potrebné zvážiť.

Screen Scraper

Škrabka na obrazovku je jedným z najvýznačnejších zásuviek prehliadača Chrome, ktorý sa bežne používa na škrabanie obrazovky. Pre začiatočníkov je štepenie obrazovky technológiou vytiahnutia a extrakcie informácií z webových stránok a stránok. Ak nemáte žiadne odborné znalosti v oblasti kódovania, zvážte škrabanie obrazovky, pretože proces je automatizovaný.

Údaje extrahované z webových stránok pomocou doplnku Screen Scraper Chrome sa dajú stiahnuť buď ako súbor JSON alebo CSV. Tento doplnok podporuje vzor XPath a Element Selectors. Screen Scraper je jednoduché a voľne použiteľné rozšírenie ľahko dostupné v internetovom obchode Chrome.

Webová škrabka

Web Scraper je rozšírenie prehliadača Google Chrome, ktoré extrahuje dáta z webových stránok pomocou súboru Sitemap." "Data získané z webových stránok používajúcich toto rozšírenie sú uložené buď v súbore CSV alebo CouchDB. Scraper na škrabanie viacerých stránok alebo stránok Vo väčšine prípadov sa toto rozšírenie prehliadača Chrome používa na extrahovanie informácií, ako sú odkazy, text a tabuľky.

Imacro Web Scraper

iMacro je prehliadač Chrome plugin používaný na testovanie webových stránok a extrakciu dát.Imacro pracuje na zaznamenávaní akcií koncového používateľa počas návštev Táto rozšírenie prehliadača Chrome zaznamenáva úlohy na webových stránkach, ktoré budú použité pre budúce použitie.Ak váš súčasný projekt spočíva v testovaní výkonnosti alebo testovaní regresie webových stránok, je to

Ako používať webový škrabka prehliadača Chrome

Pomocou aplikácie iMacro môžete ľahko sťahovať súbory a zapamätať si svoje prihlasovacie heslá. Rozšírenie IMacro je k dispozícii zadarmo v obchode pre web pre Firefox , Internet Explorer a Chrom e prehliadač.

Data Miner

V dnešnej dobe nájdenie dobre zdokumentovaných informácií na internetových stránkach nie je tak jednoduché. To je miesto, kde je softvér na škrabanie. Data Miner je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré slúži na získavanie užitočných informácií z webových stránok. Pomocou tohto pluginu prehliadača môžete získavať údaje z webových stránok a exportovať údaje do hárkov tabuľky alebo listov programu Excel.

Rozšírenie Data Miner sa používa aj na škrabanie HTML tabuliek a exportovanie informácií do súborov Microsoft Excel alebo CSV. Ak ste odborník na používanie prepínačov XPath, je to pre vás plugin pre prehliadač.

Výber údajov z dynamických webových stránok vytvorených pomocou technológií ako AJAX a JavaScript nebol v posledných rokoch tak jednoduchý. Pri zmene technológie je škrabanie užitočných informácií z týchto webových stránok len na jedno kliknutie. Použite rozšírené prehliadače Chrome, ktoré sú uvedené vyššie, aby ste extrahovali reálne údaje a exportovali do súborov a tabuliek CSV.

December 14, 2017