Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať, ako optimalizovať Amazon výpisy?

1 answers:

Pokiaľ ide o prevádzku úspešného drop-shipping podnikania, každý podnikateľ elektronického obchodu by mal vedieť, ako optimalizovať Amazon výpisy. Za čo? Pretože mať dobre optimalizované zoznamy produktov je pravdepodobne jediný spôsob, ako sa preukáže širšiemu publiku potenciálnych kupcov, ktorí tam nakupujú. Takže, ak ste oboznámení s pôvodnou koncepciou optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), je to nepríjemné, že Amazon optimalizácia sa stáva na výskum kľúčových slov rovnako. Ide o to, že akúkoľvek ponuku produktov možno nájsť na Amazon prostredníctvom možností vyhľadávania výlučne - rac ric. A vzhľadom na to, že presná zhoda je medzi najdôležitejšími vyhľadávacími faktormi, znamená to, že výber kľúčových slov je mimoriadne dôležitý, ak chcete spustiť obchod s drop-shipping, ktorý skutočne predáva. A nižšie vám ukážem, ako optimalizovať zoznamy Amazon najlepšie možným spôsobom.

Ale skôr ako začneme, tu sú hlavné oblasti optimalizácie vyhľadávania, ktoré budeme pokrývať pre váš produktový výpis na Amazon - názov produktu, body odrážky a produkt popis. Upozorňujeme však, že dôrazne odporúčam, aby ste s kľúčovým výskumom používali nástroj Google Plánovač kľúčových slov a nič iné. Použitím tohto predvoleného nástroja navrhnutého svetovým vyhľadávacím gigantom budete môcť staviť veľký obrázok kľúčových slov a porozumieť hlavnému slovníku používanému vyhľadávacími zákazníkmi nielen na Amazone, ale aj ostatnými aktívnymi kupcami, ktorí hľadajú produkty inde (napr. eBay, Alibaba atď.). A akonáhle ste sa dozvedeli základné základy, odporúčam vybrať si jeden z nasledujúcich nástrojov pre výskum kľúčových slov, ako je Keywordtool.io, ScientificSeller, Scope alebo AMZ Tracker.

Ako optimalizovať zoznamy Amazon

Akonáhle budete mať hlavný zoznam vašich cieľových kľúčových slov hotových, je čas začať ich umiestňovať na správnom mieste. Nižšie vám ukážem, ako optimalizovať zoznamy Amazon podľa ich troch hlavných sekcií - názov produktu, bodky odrážok a popis produktu - aby ste mali lepšie šance na zobrazenie na hornej časti vyhľadávania tam.

Krok 1: Názov produktu

 • Názov produktu je pravdepodobne najlepším miestom na zaradenie čo najviac vašich cieľových kľúčových slov a obľúbených vyhľadávacích fráz;
 • Maximálna dĺžka názvu produktu môže mať maximálne 200 znakov;
 • Prvé písmeno každého ďalšieho slova by malo byť veľké;
 • Čísla sú povolené iba číslicami ("osem" nebude nikdy robiť namiesto roviny "8");
 • Farba výrobku / veľkosť by nikdy nemala byť zahrnutá v názve výrobku, pokiaľ nie sú skutočne relevantné podrobnosti.

Druhý krok: body odrážky

 • Zoznam bulletových bodov slúži na opis hlavných znakov a prínosov výrobku v čistým a jasným spôsobom;
 • Mali by obsahovať iba najdôležitejšie informácie o produkte, ako aj hlavné cieľové kľúčové slová;
 • Odporúča sa pokryť všetky skartované dáta, ktoré majú byť v škatuli.

Krok tretí: Popis produktu

 • V skutočnosti je to podrobnejšia verzia zoznamu bodov odrážok;
 • Očakáva sa, že opis výrobku bude zameraný na hlavné body bolesti zákazníka;
 • Mala by byť bohatá na kľúčové slová, ako aj optimalizované kľúčové slovo;
 • Povolené sú iba unikátne údaje pokrývajúce najdôležitejšie vlastnosti a výhody.
December 13, 2017