Back to Question Center
0

Ako nájsť správne kľúčové slová pre moje záznamy v službe Amazon?

1 answers:

Nie je potrebné povedať, že ak predávate na Amazone, musíte už urobiť príliš veľa práce, príliš veľa na to, aby ste zvládli, rovnako ako príliš veľa na sledovanie, aby ste prežili v rámci skutočného krutého súťažného rozhodnutia tam. A úloha nájsť správne kľúčové slová pre vaše zoznamy Amazon nie je vylúčenie v tomto jednoduchom pravidle. Myslím tým, že niekedy môže byť naozaj ťažké identifikovať potenciálne vysoko výkonné vyhľadávacie frázy a hlavné cieľové kľúčové slová, ktoré sa dajú do zoznamu Amazonov, ktoré sa naozaj predávajú. A povedzme to - budete potrebovať nejaké špecificky prispôsobené softvérové ​​nástroje, ktoré vám s tým pomôžu. Našťastie existuje obrovská dostupnosť rôznych on-line rámcov a softvérových nástrojov navrhnutých pre prebiehajúci hĺbkový výskum, aby ste získali konečný výber kľúčových slov vedúcich zoznamy Amazonu na začiatok vyhľadávania produktov tam. Ale ako urobiť správnu voľbu medzi myriádami zdanlivo dobrých ponúk dostupných v otvorenom prístupe na webe? Tu sú niektoré osvedčené riešenia, ktoré vám pomôžu prijať správnu voľbu alebo aspoň zúžiť veci - blue hats and fascinators.

1. Inšpektor kľúčových slov - je prvým nástrojom, ktorý by som vám dnes rád ukáže. Tento on-line pomocník je pravdepodobne najlepšou možnosťou nájsť kľúčové slová s najvyššou výkonnosťou pre zoznamy Amazon. Medzi jej najsilnejšie strany chcem zdôrazniť jej mimoriadne užitočnú funkciu, ktorá umožňuje rýchlu kontrolu a zobrazenie všetkých kľúčových slov a vyhľadávacích fráz dlhých chvostov, ktoré sú pre vašu konkurenciu už zoradené. Navyše inšpektor kľúčových slov vlastne predstavuje celú sadu dobrých nástrojov, aby boli presnejšie. Štandardne obsahuje nástroj Amazon Suggestion Tool (ktorý vám pomôže rýchlo identifikovať všetky potenciálne víťazné dlhé chvostové kľúčové slová), Indexation Tester (skontrolovať, či boli vaše kľúčové slová z Amazonských zoznamov úplne indexované tak, aby ich mohli skutočne nájsť živí zákazníci) a Nástroj na optimalizáciu vyhľadávacieho výrazu (ktorý vám pri vyhľadávaní online maximalizuje celkovú expozíciu ešte viac).

2. Obchodné slová - je ďalšou dobrou voľbou, ktorá vám pomôže rýchlo nájsť skutočné hľadané výrazy používané živými ľuďmi na ich každodenné nakupovanie nielen na Amazone, ale na zvyšok populárnych trhov a platforiem elektronického obchodu inde na internete (napríklad na Walmart alebo Jet). Pokiaľ ide o mňa, osobne som zistil, že tento nástroj skutočne prináša úžitok z získania veľkého obrazu kľúčových slov s mimoriadne hodnotným náhľadom na ich praktické využitie. Nakoniec sa zdá, že obchodné slová rovnako skvelé nájsť podobné kľúčové slová a súvisiace vyhľadávacie frázy, ktoré môžu byť potenciálne víťazné, ale stále odkryté za podiel lva na aktívnych predajcoch na Amazone.

3. Jungle Scout - je konečným nástrojom, ktorý zahŕňa nielen praktický výskum kľúčových slov s užitočnými konkurenčnými návrhmi. A čo viac - táto možnosť môže byť mimoriadne výhodná, pokiaľ ide o nájdenie top populárnych produktov predávaných na Amazonku, rovnako ako dôrazne odporúčané výklenky, ktoré sú na vrchole svojej obľúbenosti pre túto chvíľu. Svoju širokú databázu Jungle Scout navyše poskytuje všetky kľúčové metriky, ktoré sú nevyhnutné na to, aby ste vždy mohli prijímať iba dobre informované a rozhodujúce údaje, a to pravdepodobne pre každú fázu vývoja vašich produktov. Upozorňujeme však, že tento nástroj je v skutočnosti pokročilejší, určený pre predajcov s veľkým časom, ktorí už majú v tejto oblasti základné skúsenosti.

December 13, 2017