Back to Question Center
0

Kedy by ste mali používať Amazon marketingové služby?

1 answers:

Amazonský trh je v dnešných dňoch veľmi konkurencieschopný a obchodníci potrebujú vyčnievať na digitálnom poli. Služby Amazon Marketing Services sa používajú na zvýšenie zistiteľnosti značiek umiestnením reklamy na začiatok stránky s výsledkami vyhľadávania Amazon. Je dôležité používať služby Amazon Marketing Services, pretože spoločnosť Amazon má už všetku prevádzku a zákazníkov. Je všeobecne známe, že všetci používatelia Amazonovcov majú myseľ kupujúceho, takže všetko, čo potrebujete, je umiestniť svoje predmety - wooden stool set. Ľudia sú pripravení okamžite kúpiť, ak vidia primeranú cenu za vysoko kvalitný produkt.

Nikto nechodí do Amazonu pre informačné účely alebo sociálne siete. Používatelia používajú túto platformu iba s jedným, kto chce zakúpiť online. Väčšina obchodníkov online vie túto tendenciu a všetko je možné vyčkávať z davu. Efektívny spôsob, ako to urobiť, je realizovať služby Amazon Marketing Services. Pomáha propagovať používateľov, ktorí sú pripravení vám dať svoje peniaze, bez toho, aby ste ich museli kvalifikovať na prvom mieste. To je dôvod, prečo Amazon Marketing Services je miesto, kde hrajú profesionálni predajcovia a predajcovia. AMS poskytuje online obchodníkom príležitosť zamerať sa na konkurentov a možnosť využívať údaje Amazonu o jednotlivých kupujúcich.

V tomto článku vám vysvetlím, ako urobiť svoje veci viditeľné medzi 480 miliónmi produktov na predaj na globálnej obchodnej platforme spoločnosti Amazon pomocou služby Amazon Marketing Services.

Čo je to Amazon Marketing Services?

Všeobecne povedané, Amazon Marketing Services je univerzálna reklamná kampaň Amazon pre reklamné kampane zamerané na kľúčové slová. Od roku 2012 je tento program k dispozícii pre všetky značky predajcov na Amazon..Umožňuje prispôsobiť reklamu Amazonku vašim reklamám, ktoré budú umiestnené strategicky na miestach, kde ich s najväčšou pravdepodobnosťou budú vidieť potenciálni zákazníci. Amazon marketingové služby pomáhajú obchodníkom riadiť dopyt po materiáloch, ktoré implementujú takéto prvky optimalizácie ako sú kľúčové slová, súvisiace produkty, záujmy zákazníka a zámer.

Ak robíte prieskum trhu a nájdete miesto, ktoré vyzerá sľubne a veľmi konkurencieschopné, nebojte sa stať sa hráčom tejto hry, pretože konkurencia zvyčajne znamená veľký predaj. To je miesto, kde Amazon Marketing Services môže prísť vhod. Ak chcete prekonať svoje konkurenty na trhu, môžete zacieliť na nízke konkurenčné hľadané výrazy, pre ktoré nie je mnoho iných ľudí. Táto jednoduchá propagačná stratégia pomôže získať značný zisk s minimálnymi investíciami.

Okrem toho Amazon Marketing Services slúži na zvýšenie podielu nehnuteľností na obrazovke. Ak sa pozeráte na nehnuteľnosti spotrebované spoločnosťou AMS na stránke s výsledkami vyhľadávania Amazonky, uvidíte, že stránka je rozdelená do troch hlavných sekcií: hlavná reklama AMS, sponzorované produkty umiestnené horizontálne a sponzorované produkty, ktoré sú umiestnené vertikálne vpravo rail. V rámci sponzorovaných produktov môžeme sledovať najlepšie predajné produkty a Amazonovu voľbu (spravidla je to najpredávanejší produkt, ktorý má konkurenčnú cenu).

AMS Aukcie Model

Už ste niekedy počuli o Amazon aukcie druhý-cena aukcie? Tento program pomáha určiť cenu plateného za kliknutie zaplatená za určitú reklamu. Znamená to, že môžete získať dražbu, ktorá poskytuje o 1 cent vyššiu cenu ako druhá najvyššia ponuka.

Avšak, stojí za to povedať, že Amazon tiež zavádza minimálnu cenu za kliknutie každého používateľa na reklamu. Táto cena je presná pre reklamné produkty AMS aj pre hlavné reklamy AMS.

December 13, 2017