Back to Question Center
0

Ako môžem napísať dokonalý zoznam bodov odrážok od spoločnosti Amazon, aby som zvýšil svoje konverzie?

1 answers:

Nie je potrebné povedať, že pravdepodobne nič nemôže byť viac uspokojujúce pre tých ľudí, ktorí predávajú na Amazon, ako s inou úspešnou predajnou dohodou. Medzi ostatnými, mať platný a čisto presvedčivý zoznam guľôčok Amazon je presne to, čo zohráva hlavnú úlohu, keď príde na konečné rozhodnutie o kúpe, ktoré prijali tvoji návštevníci. Samozrejme, ak chcete získať skutočne výkonnú sekciu, budete musieť investovať nejaký čas a úsilie pri vytváraní špeciálne prispôsobeného kusu obsahu, ktorý sa predáva. Na druhej strane však každá minúta strávená na dokončenie úlohy vždy vyplatí, som si istý - hospedaje dominios web. Ide o to, že vaše guľôčkové body od spoločnosti Amazon môžu byť ľahko premenené na vaše najdôležitejšie aktíva, ktoré presvedčia leví podiel vašich potenciálnych klientov, aby sa stali skutočnými zákazníkmi. A je samozrejmé, že aj váš produktový názov má kľúčový význam. Ale nižšie sa budem sústreďovať najmä na zvýšenie vašich konverzií na Amazon s zoznamom bodov, ktoré sú napísané správnym smerom. Tu je spôsob, ako sa vám podarí dosiahnuť toto.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Amazon Bullet Points

1. ktoré máte k dispozícii. Takže, zamyslite sa dvakrát pred uvedením týchto prvkov kľúčového významu do popisu vašej produktovej stránky.

2. Ďalej uistite sa, že najpredávanejšie atribúty vašej položky sú v predaji bližšie k vašim prvým odrážkam, po ktorých nasleduje zvyšok v poradí dôležitosti. Inými slovami, odporúča sa, aby ste na vrchole zoznamu uviedli svoje najsilnejšie a presvedčivejšie aktíva.

3. Každá odrážka má dve strany medaily. Myslím tým, že mať maximálne 500 znakov povolených pre každý z nich sa javí ako určite dostatočné množstvo. Na druhej strane by ste však nikdy nemali plne využívať celý priestor za každú cenu. Samozrejme, ak nechcete vyzerať ako zavádzanie vašich zákazníkov.

4. Každý nasledujúci bod v zozname odrážok by mal byť vždy na začiatku.

5. Vzhľadom na to, že tu neexistujú prísne alebo naliehavé požiadavky na interpunkciu, sústredenie sa na písanie roztrieštenejších viet a krátkych vyhlásení by bolo dobrým rozhodnutím.

6. Samozrejme, môžete zahrnúť niektoré ďalšie informácie o najzávažnejších výhodách alebo podrobnostiach uvedených položiek. Týmto spôsobom sa uistite, že nepreháňate s nimi.

7. Spoločnosť Amazon nepovoľuje, aby údaje o cenách alebo akékoľvek iné informácie slúžili na otvorené propagačné účely. opatrne pri pokrytí niektorých špecifických detailov, ako je farba, tvar, materiál, veľkosť atď. Samozrejme, pokiaľ nie sú skutočne relevantné, ktoré majú kľúčový význam, veľmi zvláštny dôraz.

9. Použitie hlavných cieľových kľúčových slov, ktoré ešte neboli použité vo vašom hlavnom názve produktu, by sa stalo vašou ďalšou výhodou v tom, že vyhráte konkurenčné rozhodnutie o konkurencii nad preplneným trhom Amazonky.

10. Nakoniec, aj napriek tomu, že sa to môže zdať nepríjemné, špičkové body odrážok od Amazonky sú tie, ktoré sa dajú ľahko odstrániť. Koniec koncov, ďaleko nie každý potenciálny kupca vám zaplatí návštevu len za stráviť celý článok hovorí, prečo váš produkt stojí za nákup, že jo?

December 13, 2017