Back to Question Center
0

Aké služby môžete očakávať od odborníka na predaj spoločnosti Amazon?

1 answers:

Tí, ktorí sú na predaj produktov na Amazonke, môžu čeliť mnohým ťažkostiam a stratiť svoje peniaze. Preto sa odporúča, aby ste prvýkrát spolupracovali s odborníkom na predaj v Amazone, kým nebudete mať pocit istoty a znalosti.

Proces spolupráce s odborníkom na predaj v Amazone by mal začať konzultáciou s cieľom určiť povahu vášho podnikania a vaše hlavné obchodné účely. Odborník by vám mal pomôcť vybudovať silnú marketingovú stratégiu a prediskutovať s vami svoje prvé kroky na Amazon. Váš konzultant by mal rozumieť vášmu produktu a cieľovému publiku tým, že urobí svoj trhový nijaký výskum a konkurenčnú analýzu. Len potom môžete diskutovať o tom, aké služby a optimalizačné techniky budú ideálne pre vašu firmu - registration for yahoo id.

Existuje základ spolupráce medzi začínajúcimi obchodníkmi a odborníkmi na predaj v Amazone. Nižšie sa budeme zaoberať tým najlepšou kvalitou, ktorú by ste mali hľadať v konzultačných službách predajcu spoločnosti Amazon.

Základné pravidlá pre konzultačné služby spoločnosti Amazon

 • Kvalita zákazníckych odborníkov spoločnosti Amazon a kvalita poskytovaných služieb zákazníkom
 • Keď hľadáte niekoho, kto vám pomôže s propagáciou svojich produktov na Amazonke, musíte skontrolovať jeho skúsenosti, praktické zručnosti a nedávne pozitívne prípady. Konzultant vám poskytne príklady jeho nedávnych konzultačných aktivít. Pravdepodobne má skúsenosti s prevádzkou obchodu na Amazonke alebo vlastným obchodom s elektronickým obchodom. Celkovo je potrebné skontrolovať jeho úspechy. V opačnom prípade riskujete, že stratíte peniaze.

  Kvalita zákazníckych služieb je tiež dôležitá. Poradenské služby pre dobrých predajcov nestrácajú čas, na hodiny alebo mimo. Uvedomujú si príležitosti a nepredávajú vám nič, čo by ste mohli bez toho urobiť. Dostanú sa do práce na optimalizácii vašich záznamov a posilnenie vašej prítomnosti v Amazone čo najskôr. Navyše vám poskytujú denné správy a otvorenú linku komunikácie.

Váš dokonalý odborník na predaj v Amazone by mal byť guru na Amazon optimalizácia pre vyhľadávače..Amazon SEO má svoje vlastné pravidlá a taktiky a funguje inak ako štandardná optimalizácia pre vyhľadávače.

Aj keď máte pocit, že máte skvelý produktový zoznam, ale nie je dobre premenený, pravdepodobne chýbajú vaše príležitosti a stráca čas. Skúsený obchodný špecialista spoločnosti Amazon môže druhému životu zaradiť do zoznamu a optimalizovať ho podľa všetkých požiadaviek spoločnosti Amazon. Dobre napísaný záznam je kľúčom k úspechu. To je dôvod, prečo by ste mali navrhnúť, aby udržal vaše potenciálne potreby zákazníkov v mysli. Musíte vytvoriť kľúčové slová, ktoré zodpovedajú vyhľadávacím dotazom vášho cieľového publika a tlačiť vaše produkty až na SERP Amazon.

Váš predajný konzultant vám poskytne zoznam najrelevantnejších a cielenejších pre vaše hľadané obchodné podmienky. Slová, ktoré vám môžu poskytnúť skutočný impulz na Amazonku, sú dlhodobo nekonkurenčné hľadané výrazy. Ak ich chcete nájsť, musíte uskutočniť sofistikovaný výskum trhu.

Správne kľúčové slová sú pre vašu firmu dôležité, pretože môžu zvýšiť váš predaj, zvýšiť vaše výpisy v rebríčku vyhľadávania a prilákať nových potenciálnych zákazníkov.

Takže je dôležité nájsť odborníka na predaj v Amazone, ktorý chápe rôzne faktory hodnotenia, ktoré poskytnú vašim produktom maximálnu expozíciu na Amazon SERP.

 • Váš konzultant by mal vedieť, ako správne používať profesionálny SEO softvér

Nie všetky optimalizačné aktivity by mali byť vykonávané manuálne, -consuming. To je dôvod, prečo váš konzultant by mal vedieť, ako pracovať s najlepšími nástrojmi Amazon, aby priniesol maximálny príjem pre vaše podnikanie. Mali by ste skontrolovať svoju budúcu Amazonskú konzultantskú odbornosť v štádiu rozhovoru. Opýtajte sa, ktoré výskumné nástroje Amazon pozná a ako s nimi pracovať.

Z najlepších nástrojov na výskum Amazonu môžem rozlíšiť nasledujúce:

 • Semalt Auto SEO návštevnosť zo spoločnosti Google na váš záznam v službe Amazon);
 • Plánovač kľúčových slov Google (zobrazuje, že vaše cielené kľúčové slová zaradia na pozície a umožňujú vám vykonať konkurenčnú analýzu);
 • AmzTracker (sleduje hodnotenie vašich produktov na Amazone, zobrazuje objem vyhľadávania každého zacieleného kľúčového slova);
 • MerchantWords (poskytuje odhady objemu vyhľadávania kľúčových slov);
 • Riadenie dobrého mena značky.

Váš odborník na predaj v Amazone by mal pochopiť, prečo je riadenie dobrého mena dôležité pre váš úspech na Amazon. Mal by vás naučiť, ako pracovať s negatívnou spätnou väzbou svojich najnovších zákazníkov a ako rozlišovať medzi legitímnymi a falšovanými sťažnosťami..Negatívne recenzie, rovnako ako nízka hviezda rebríčku, môže devastovať vaše SEO úsilie na Amazon. Preto je dôležité vedieť, ako sa im zbaviť.

Existujú najmenej tri overené prístupy, ktoré môžete použiť na vyriešenie tohto problému. V prvom rade sa môžete dostať na palubu filozofie spoločnosti Amazon zameraná na zákazníkov. Po druhé, môžete odstrániť negatívne spätné väzby tým, že ste boli pretrvávajúci a presvedčivý pri sledovaní prípadov negatívneho hodnotenia. Treba však spomenúť, že táto metóda je časovo náročná. Po tretie, uistite sa, že vaša značka má silnú ochranu, aby nebola niekto unesený.

Dobrý konzultant spoločnosti Amazon vám môže pomôcť zvládnuť vašu povesť alebo urobiť všetko pre vás (s najväčšou pravdepodobnosťou za dodatočnú cenu).

 • Váš konzultant by mal dodržiavať pokyny Amazon

Ak chcete ochrániť svoj podnik pred akýmkoľvek zranením, musíte sa uistiť, pokyny a držte krok s poslednými aktualizáciami.

Napríklad od roku 2016 sú všetky motivované recenzie zakázané. Znamená to, že ak Amazon zistí, že ste sa podieľali na týchto zakázaných aktivitách, budete za to potrestaní kvôli poklesu rebríčkov, alebo dokonca súdu.

Profesionálny odborník na predaj v Amazone by mal byť informovaný o všetkých novinkách na trhu a budovať svoju marketingovú kampaň podľa nich.

 • Váš odborník na predaj v Amazone by mal vedieť, ako pracovať s dodávateľom Centrálne, Predajné Centrálne a Amazonské A + obsah
rozdiel medzi predajcami prvej a tretej strany, pretože je to dôležitá informácia pre vedúce firmy na Amazon. Na spodnom riadku vašej obchodnej kampane v Amazone musíte zistiť, čo bude pre vás lepšie pre vás Centrálny predajca alebo Centrálny predajca.

Tieto platformy sa líšia v mnohých oblastiach, vrátane lodných postupov, požiadaviek na balenie a platieb. Okrem toho existuje rozdiel v riadení zásob a úrovni kontroly, ktorú má obchodník. Váš Amazonský poradca by si mal byť vedomý všetkých výhod a nevýhod týchto Amazonských programov a poradiť vám, čo je najlepšie pre vaše podnikanie.

Ak sa rozhodnete pracovať ako prvý predajca na Amazone, váš obchodný konzultant by vás mal informovať o obsahu Amazon A +. Tento druh obsahu vám môže poskytnúť výhody oproti vašim konkurentom, pretože poskytuje prístup k pokročilým textovým možnostiam, video materiálom, obrázkom a zoznamom produktov..

Tieto funkcie vám pomôžu zvýšiť konverziu a vyhrať Amazon Buy Box. Tam by mal váš konzultant byť pro.

 • Váš Amazonský konzultant by mal pochopiť hodnotu reklamy na Amazone

Amazon je veľmi konkurenčný trh, kde sa stane viditeľný pre potenciálnych zákazníkov potrebujete mať viac ako dobre optimalizovaný zoznam, najmä ak ste na tejto platforme noví. To je dôvod, prečo reklama je to, čo potrebujete na rozšírenie vášho povedomia o podnikaní a získanie väčšieho predaja. Expert na predaj v Amazone, ktorý chápe špecifiká hodnotenia spoločnosti Amazon, by mal vedieť, ako môže reklama zlepšiť vaše podnikanie. Ak vie, ako maximalizovať výnosy z vašej firmy s minimálnymi investíciami, musí byť úžasným odborníkom.

 • Pay Per Click kampaň a sponzorované produkty na Amazon

Amazon má svoju propagačnú kampaň, ktorá sa nazýva Amazon sponzorované produkty. Tento program vám dáva príležitosť propagovať svoje veci na trhu Amazon tak, aby sa objavili na hornej stránke stránky s výsledkami vyhľadávania. Je to najrýchlejší spôsob, ako zlepšiť povedomie o značke a viditeľnosť produktov.

Váš konzultant Amazon by si mal byť vedomý zvláštnosti tohto programu a byť schopný prispôsobiť to alebo vy. Ďalším aspektom, ktorý by váš konzultant v Amazone mal vedieť o reklame s platbou za kliknutie, je, že Amazon s najväčšou pravdepodobnosťou zvýši organickú hodnosť produktov, ktoré fungujú dobre v sponzorovaných produktoch. To znamená, že ak máte inteligentný prístup k vašej reklamnej kampani Amazonky, získate významnú mieru konverzie a zvyšovanie rebríčku.

 • Amazon Marketing Services

Ak chcete pokračovať v téme Amazonovej reklamy, stojí za to spomenúť najsilnejší nástroj pre maximalizáciu predajov - Amazon Marketing Služby (AMS). Tento nástroj by sa mal použiť, ak máte dobre optimalizovaný zoznam a dobre rozvinutú marketingovú kampaň. Slúži ako dodatočná technika zvyšovania predaja a dáva obchodníkom možnosť zobrazovať reklamy, zacieliť konkurentov a získať prístup k úložiskám údajov spoločnosti Amazon pre jednotlivých zákazníkov. Amazon Marketing Services používa aukčný trh na určenie ceny za kliknutie za každú položku.

Tí obchodníci, ktorí nikdy nepracovali s AMS, sa môžu cítiť frustrovaní množstvom informácií, ktoré potrebujú zvážiť. To je dôvod, prečo Amazon konzultant môže byť užitočné pre túto úlohu, čo vám poskytuje vynikajúce marketingové nápady a rady.

December 13, 2017