Back to Question Center
0

Aké sú kľúčové slová pre kľúčové slová Amazon?

1 answers:

Ak nie ste v elektronickom obchode nový, pravdepodobne ste si všimli, že nestačí umiestniť svoje produkty a čakať na predaj, najmä na takomto konkurenčnom trhu ako je Amazon. Musíte sa uistiť, že ste urobili všetko pre to, aby ste získali ponuky a nové platiacich potenciálnych zákazníkov. Aj keď ste výrobcom a vysoko kvalitnými maloobchodnými produktmi vo vašej výrobe, nie je zrejmé, že potenciálni zákazníci si to všimnú na preplnenej stránke s výsledkami vyhľadávania v Amazone. Preto potrebujete porozumieť potrebám a požiadavkám cieľového publika a nájsť najrelevantnejšie kľúčové slová, ktoré môžu používatelia používať na nájdenie produktov, ktoré ste predávali. Nie je ľahké robiť výskum manuálne - unique bike accessories. Existuje však veľa profesionálnych a efektívnych nástrojov pre výskum kľúčových slov, ktoré vám môžu zjednodušiť túto úlohu a pomôcť vám porozumieť potrebám zákazníka. Tieto nástroje vám pomôžu vytvoriť víťaznú marketingovú stratégiu Amazonu založenú na rôznych základných metrikách, ako sú demografické údaje, objem vyhľadávaní vašich cielených kľúčových slov, miera prekliknutia, pozície v rebríčku atď. Keď budete môcť sledovať svoje pozície, môžete v konečnom dôsledku spravovať svoju marketingovú kampaň a všetky potrebné pozmeňujúce a doplňujúce návrhy vykonať včas.

To je dôvod, prečo stráviť nejaký čas skúmaním vašich cielených kľúčových slov a optimalizáciou vašich záznamov v Amazone prinesie vysokú návratnosť investícií a zvýši predaj. Takže sa pozrime bližšie na najlepšie nástroje pre kľúčové slová Amazon dostupné na webe.

Najkvalitnejšie nástroje pre kľúčové slová Amazon

  • Vedecký predajca

a ľahko použiteľnú on-line platformu, ktorá robí tisícky čoraz viac kreatívnych vyhľadávaní Amazon, aby našla súvisiace kľúčové slová, o ktorých si nikdy nemyslel sám. Slúži odlišne od iných nástrojov výskumu kľúčových slov, pretože sa nezameriava na rýchlosť. Vedecký predajca sa tvrdí ako najpomalší nástroj na kľúčové slová na svete. Táto jedinečná vlastnosť by sa však mala priťahovať ako výhoda, a nie ako slabá stránka, pretože vykonáva komplexný prieskum trhu a hľadá ďalej a ďalej od kľúčových slov osiva. Táto aplikácia poskytuje iba kľúčové slová Amazon shopper, ktoré analyzujú faktory správania používateľov na Amazon a ďalšie dôležité kritériá. Zhromažďujú nápady na kľúčové slová z rôznych zdrojov vrátane Latentného sémantického indexovania (LSI). Najväčšou výhodou tohto nástroja je, že môže poskytnúť podivné, dlho-zadné kľúčové slová, ktoré nebudete môcť nájsť ručne. Sonar je rozšírenie prehliadača Google Chrome, ktoré poskytuje obchodníkom Amazonu príslušné návrhy kľúčových slov založené na vyhľadávacie dotazy uskutočnené skutočnými používateľmi služby Amazon. Tento nástroj používa sofistikovaný algoritmus na zistenie toho, čo nakupujúci Amazon vyhľadáva a zhromažďuje tieto hľadané výrazy v databáze. Stojí za to spomenúť, že Sonar obsahuje iba tie hľadané výrazy, pre ktoré je ASIN zaradený na prvej stránke s výsledkami vyhľadávania v Amazone. Poskytuje vynikajúcu príležitosť zistiť kľúčové slová, s ktorými každý ASIN vytvára väčšinu svojich predajov. Avšak, stojí za to spomenúť, že by ste sa nemali spoliehať na tento kľúčový nástroj na výskum kľúčových slov Amazon analyzovať dáta.

December 13, 2017