Back to Question Center
0

Aké sú najlepšie nástroje pre kľúčové slová Amazon?

1 answers:

Ak chcete, aby sa vaše produkty zobrazovali vo vyhľadávaní v službe Amazon, musíte optimalizovať svoj záznam. Jedným z najvýznamnejších prvkov optimalizácie je výskum kľúčových slov. Musíte pochopiť základy tohto procesu s cieľom zlepšiť svoje produkty hodnosť - gripmax status pro winter.

Výskum kľúčových slov identifikuje aktuálne vyhľadávacie dopyty a hľadané výrazy, ktoré potenciálni zákazníci používajú na vyhľadávanie vašich produktov. Tento proces je potrebný pre obchodníkov Amazonu, pretože im pomáha nájsť súvisiace hľadané výrazy vo svojom odvetví alebo na trhu. Tieto súvisiace kľúčové slová im dávajú príležitosť na zlepšenie poradia svojich produktov a zvýšenie celkových príjmov z podnikania.

Niektoré profesionálne nástroje online výskumu ponúkajú návrhy vyhľadávania, ktoré môžu byť použité na rozšírenie výskumu kľúčových slov. Je ťažké rozlíšiť ten najlepší nástroj na výskum kľúčových slov Amazon, ale najúčinnejšie sú Google Planner kľúčových slov, Keywordtool.io a Semalt Amazon SEO. Tieto nástroje vám môžu poskytnúť komplexný výskum kľúčových slov a sledovanie pozícií kľúčových slov.

Ako nájsť najviac zacielené kľúčové slová a zlepšiť svoje produkty hodnosť?

Väčšina nástrojov navrhovania kľúčových slov online funguje rovnakým spôsobom. Najprv musíte do poľa návrhov vyhľadávania vložiť hľadaný výraz pre osivo a potom kliknúť na "Spustiť vyhľadávanie". Za normálnych okolností potom začnete dostávať relevantné kľúčové slová na základe návrhov Amazonky. Môžete skrátiť kľúčové slová a ponechať iba tie najvýznamnejšie pre vaše odvetvie. Existuje veľa funkcií, ktoré vám pomôžu zúžiť vaše vyhľadávanie. Ak ste nedávno založili svoju online firmu, je rozumné používať kľúčové slová s dlhými chvostmi ako prvé, pretože vám poskytnú príležitosť dosiahnuť najvyššie pozície spoločnosti Amazon SERP.

Akonáhle získate zoznam najrelevantnejších kľúčových slov vašej firmy, musíte prejsť na stránku sledovania produktov a pridať hľadané výrazy. Sledovanie kľúčových slov sa automaticky spustí po pridaní cielených hľadaných výrazov do systému. Nástroj sledovania Amazon vám poskytne neustále aktualizované poradie sledovaním aktuálnych pozícií kľúčových slov. Tieto informácie vám pomôžu byť krok pred vašimi konkurentmi. Okrem toho budete môcť skontrolovať, kde presne vaše produkty sú zaradené.


Je však polovica problému pri získavaní návrhov kľúčových slov; musíte tiež zlepšiť ich pozíciu. Preto by ste mali strategicky používať cielené kľúčové slová. Najprv musíte optimalizovať svoj názov a opis tým, že dôkladne pridáte do neho svoje najrelevantnejšie hľadané výrazy. Navyše je potrebné vytvoriť užívateľsky prívetivé adresy URL mimo vašej značky a zacieleného kľúčového slova. Všetky tieto optimalizačné taktiky v komplexe budú pozitívne ovplyvňovať Vaše poradie pre kľúčové slová v Amazone a zlepšiť informovanosť vašich potenciálnych zákazníkov o značke.

Okrem toho je potrebné venovať osobitnú pozornosť vášmu zaradeniu do zoznamu. Musíte poskytnúť prehľadávačom ako aj robotom Amazon s najdôležitejšími informáciami o výhodách a funkciách vášho produktu. Preto by ste mali vyplniť všetky polia, aby ste sa uistili, že potenciálni zákazníci dostanú odpovede na všetky možné otázky, ktoré môžu mať.

December 8, 2017