Back to Question Center
0

Semalt: Úžasné nástroje na skrambávanie na webe na extrahovanie dát

1 answers:

Nástroje na škrabanie na webe, boli vyvinuté, aby získali užitočné informácie z rôznych lokalít a blogov.

V priebehu tohto článku vám predstavíme top 10 nástroj na škrabanie webových stránok

Import.io:

Import.io je známy svojou najmodernejšou technológiou a je skvelý pre programátorov, ako aj pre programátorov. Tento nástroj má vlastnú množinu údajov, ktoré vám uľahčujú prístup k rôznym webovým stránkam a exportujú ich do formátu CSV. Stovky až tisíce webových stránok môžu byť s týmto nástrojom okamžite zrušené a nemusíte písať žiadne kódy, stavať 1000 rozhraní API a vykonávať iné zložité úlohy, pretože Import - servidor vps gratis 2012.io robí všetko pre vás. Tento nástroj je skvelý pre systémy Mac OS X, Linux a Windows a pomáha sťahovať a extrahovať dáta a synchronizovať súbory online. Dexi.io: ​​

Dexi.io, tiež známy ako CloudScrape, nám poskytuje veľa možností škrabania dát. Pomáha skrútiť a sťahovať množstvo dát z ľubovoľnej lokality bez toho, aby ste ju stiahli. Môžete extrahovať údaje v reálnom čase a môžete ich exportovať ako JSON, CSV alebo uložiť na Disk Google a Box.net.

Webhouse.io:

Scrapinghub:

Scrapinghub je program na báze cloud, ktorý pomáha extrahovať dáta bez problémov. Crawlera na prehľadávač prostredníctvom webových stránok chránených botmi Scrapinghub dokáže ľahko previesť celú webovú stránku do organizovaných dát a prémiová verzia vám bude stáť 25 dolárov mesačne

Visual Scraper:

Visual Scraper je

Outwit Hub:

Outwit Hub je Firefox, ktorý je nástrojom na extrahovanie dát z rôznych stránok, ktoré exportujú dáta v rôznych formátoch, ako sú XML, JSON, CSV a SQL. doplnok, ktorý zjednodušuje naše vyhľadávanie na webe pomocou viacerých možností extrakcie dát.Tento nástroj môže automaticky prehľadávať webové stránky a extrahovať da ta v rôznych formátoch.

Škrabka:

Škrabka je známa svojimi neobmedzenými funkciami extrakcie údajov, ktoré vám umožnia jednoduchšie a rýchlejšie vyhľadávanie na internete. Exportuje extrahované údaje do tabuliek Google. Škrabka je vlastne freeware, ktorý môže priniesť úžitok pre začiatočníkov aj odborných programátorov. Ak chcete skopírovať a prilepiť údaje do schránok, mali by ste použiť tento nástroj.

80 nohy:

Jedná sa o silný a flexibilný nástroj na škrabanie. Môže ľahko zistiť, ktoré údaje sú užitočné pre vás a vaše podnikanie a ktoré nie. Pomáha extrahovať a sťahovať veľké množstvo dát a je vhodná pre lokality ako MailChimp a PayPal. Spinn3r:

Pomocou programu Spinn3r je možné získať údaje zo stránok sociálnych médií, osobných blogov a spravodajských oddelení. Môžete si ich uložiť vo formáte JSON. Okrem pravidelnej extrakcie ponúka tento nástroj silnú ochranu proti spamu a pravidelne odstraňuje škodlivý softvér a nevyžiadanú poštu zo zariadenia.

December 8, 2017