Back to Question Center
0

Semalt Expert: Google SEO Vs. Bing SEO

1 answers:

Google je považovaný za majstra SEO s väčšinou spoločnostíoptimalizácia pre tento vyhľadávač. Napriek tomu stratégia SEO, ktorú používa spoločnosť Google, má tendenciu napodobňovať stratégiu, ktorú prijala spoločnosť Bing aa preto kladie otázku, či organizácie potrebujú optimalizovať aj pre Bing SEO. Yahoo a Bing dominujú približne30 percent podielu na trhu, a preto ich nemožno podceňovať, pokiaľ ide o optimalizáciu. SEO poradie parametre preGoogle a Bing majú rôzne rozdiely a podobnosti, ktoré vyvolávajú obavy.

Nasledujúce faktory, ktoré navrhol Alexander Peresunko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby, odlíšenie spoločnosti Google od spoločnosti Bing:

Prečo je Bing problémom obťažovať?

Optimalizácia na Bing vám poskytne konkurenčnú výhodu, pretože väčšina z nichpodniky považujú optimalizáciu iba pre spoločnosť Google. Bing a Yahoo v súčasnosti ovládajú 30% vyhľadávaní a tým vám dávajúaby ste získali potenciálnych klientov, ktorých môžu vaše konkurenti ignorovať.

Použitie Bing a Yahoo môže tiež umožniť jeden k dosiahnutiu demografieľudí, ktorí z rôznych dôvodov používajú spoločnosť Google menej pravdepodobné. Závisí to od cieľového publika, aj z častí krajinyako domácnosti. Vzhľadom na to, že spoločnosť Google pravidelne pravidelne vykonáva aktualizácie, podnik je vždy schopný šíriť svoj obsahk širokému publiku na stránkach Yahoo a Bing, pretože sa snaží prispôsobiť aktualizácie Google.

Ako sa Google SEO líši od Bing SEO?

Prechádzajúci nedávnou analýzou SearchMetrics nižšie sú niektoré z dôležitých faktorov Bing SEO:

  • Najvyššie spoločnosti sú zvyčajne zaradené vyššie ako v prípade spoločnosti Google .
  • Sociálne signály sú úzko súvisiace s vyšším rebríčkom.
  • Spätné čísla ukazujú úzke asociácie s vyšším hodnotením
  • Kvalita a relevantný obsah sú rozhodujúce pri hodnotení rebríčkov.
  • Technické parametre na jednej strane majú významné úlohy..

Odborník zo spoločnosti Semalt tiež vysvetľuje uvedené skutočnostifaktory navyše k iným, ktoré by ste mali uvažovať pri optimalizácii pre Bing.

1. Typ webových stránok a partnery značiek

Na rozdiel od spoločnosti Google, Bing nemá problémy, keďodlíšenie značiek od konkurenčných partnerov. Tiež Bing uprednostňuje staré platformy s oficiálnymi doménami ako .edu alebo .govže Bing sa sústreďuje na výsledky, ktoré sa považujú za relevantné.

2. Sociálne indikátory

Bing v porovnaní so spoločnosťou Google zdôrazňuje ukazovatele sociálnych médiíčo vedie k viac tweets, akcií a rád pre strategicky umiestnené výsledky. Spoločnosť Google zatiaľ integruje sociálne platformyvýsledky vyhľadávania úspešne.

3. Spätné odkazy

Na rozdiel od spoločnosti Google, aby si stránka udržala svoje hodnotenie v indexe spoločnosti Bing,je potrebné, aby k nemu bolo aspoň jedno externé prepojenie.

4. Miesto a obsah

Kvalita a relevantnosť obsahu vedie k vyššej hodnoteniu obidvoch Bingova Google, ale na prvom mieste je lepšie osloviť webové stránky, ktoré používajú blesk, ktorý v službe Google neexistuje. Bing sa tiež vrátivýsledky malých podnikov, zatiaľ čo spoločnosť Google sa zameriava na dobre zavedené spoločnosti.

5. Technické parametre

Pokiaľ ide o narušenie vnútorných stránok, Bing má silné vzťahydomovských stránok v porovnaní so službou Google. Tiež Bing závisí na kľúčových slovách v meta tagoch ​​a názvoch stránok, zatiaľ čo Google je inštinktívnejšítýkajúce sa perspektívy stránky.

Záver

Mali by ste zvážiť rozdiely medzi faktormi hodnotenia Google a Bingupredtým, než sa rozhodnete zameriavať na zvýšenie hodnosti vašich stránok v obidvoch vyhľadávačoch Source .

November 30, 2017