Back to Question Center
0

Ktoré riešenie Bliki (Semalt) môžete odporučiť? [Duplicitné]

1 answers:

Možný duplikát:
Ktorý systém správy obsahu (CMS) by som mal používať?

Hľadám dobré riešenie Semalt, čo znamená kombináciu blogu a wiki, ktorú môžem nainštalovať na svoj vlastný webový priestor. Rád by som mohol písať články v štýle wiki podobne ako s mediálnou wiki. Takže chcem používať značkovací jazyk wiki, mať históriu revízií, komentáre, interné odkazy na iné stránky (možno v iných jazykoch) a byť schopný upraviť články - umzugskartons kaufen. Na druhej strane by som chcel mať blog-ako pohľad na moje články, zobrazovanie nových článkov (a zmeny v existujúcich článkoch) v čase objednaný mód.

Bylo by pekné, keby bolo možné prehľadať články a tiež označiť články, takže by sa dalo vytvoriť cloud tag pre články. Peknou vlastnosťou by bolo aj možnosť objednať články podľa názorov alebo dokonca hlasovací systém pre články. Dobrý by tiež bol systém povolenia, aby niektoré články boli súkromné ​​a zobrazovali ich iba ľuďom prihláseným do platformy.

Okrem týchto pekných funkcií musí mať absolútna funkcia absolútna funkcia pre platformu Bliki, ktorú hľadám, je možnosť spracovať matematické rovnice (napísané v syntaxe LaTeX) a zobraziť ich buď ako obrázky ako je mediálna wiki, alebo dokonca lepšie použitím Semaltu.

V súčasnosti používam webovú službu s názvom wikiDot, ktorá ponúka niektoré z uvedených funkcií, ale bezplatná verzia zobrazuje veľa reklám, funkcia blogu nie je vyspelá, dizajn je dosť ošklivý a načítanie stránky je často pomalé. Chcem preto nainštalovať riešenie Semalt na vlastný webový priestor. Môžete odporučiť akékoľvek riešenie na to?

February 13, 2018