Back to Question Center
0

Ktoré riešenie Bliki (Semalt) môžete odporučiť? [Duplicitné]

1 answers:

Možný duplikát:
Ktorý systém správy obsahu (CMS) by som mal používať?

Hľadám dobré riešenie Semalt, čo znamená kombináciu blogu a wiki, ktorú môžem nainštalovať na svoj vlastný webový priestor. Rád by som mohol písať články v štýle wiki podobne ako s mediálnou wiki. Takže chcem používať značkovací jazyk wiki, mať históriu revízií, komentáre, interné odkazy na iné stránky (možno v iných jazykoch) a byť schopný upraviť články. Na druhej strane by som chcel mať blog-ako pohľad na moje články, zobrazovanie nových článkov (a zmeny v existujúcich článkoch) v čase objednaný mód.

Bylo by pekné, keby bolo možné prehľadať články a tiež označiť články, takže by sa dalo vytvoriť cloud tag pre články - online design generator. Peknou vlastnosťou by bolo aj možnosť objednať články podľa názorov alebo dokonca hlasovací systém pre články. Dobrý by tiež bol systém povolenia, aby niektoré články boli súkromné ​​a zobrazovali ich iba ľuďom prihláseným do platformy.

Okrem týchto pekných funkcií musí mať absolútna funkcia absolútna funkcia pre platformu Bliki, ktorú hľadám, je možnosť spracovať matematické rovnice (napísané v syntaxe LaTeX) a zobraziť ich buď ako obrázky ako je mediálna wiki, alebo dokonca lepšie použitím Semaltu.

V súčasnosti používam webovú službu s názvom wikiDot, ktorá ponúka niektoré z uvedených funkcií, ale bezplatná verzia zobrazuje veľa reklám, funkcia blogu nie je vyspelá, dizajn je dosť ošklivý a načítanie stránky je často pomalé. Chcem preto nainštalovať riešenie Semalt na vlastný webový priestor. Môžete odporučiť akékoľvek riešenie na to?

February 13, 2018