Back to Question Center
0

Semalt: Ako postupne premeniť statickú stránku (galériu obrázkov) na stránku typu produktu?

1 answers:

Webová stránka s približne 700 statickými stránkami, kde asi 20 z nich je v podstate tá istá stránka, ktorá zobrazuje produkty, ktoré sú vytvorené v galérii ako prostredie.

Cieľom týchto stránok je prilákať ľudí, ktorí hľadajú iné kľúčové slová v rovnakej kategórii. Všetky výrobky sú vyrobené iným spôsobom, s rôznymi materiálmi, rozmermi atď - ludoteca taranto., Aj keď spadajú do jednej kategórie.

Všimol som si, že táto stránka nedostáva veľa návštevníkov a chcela by som, aby to viac "Semalt ako" ako obrazová galéria per se, prilákať viac návštevníkov ochotných kúpiť takéto položky.

Urobil som nasledovné:

  • Vytvorila hlavnú stránku so všetkými dostupnými produktmi, kódmi a materiálom

Potom na každej strane:

  • Tlačidlo na vyžiadanie cenovej ponuky výrobku s formulárom
  • Typ materiálu (a možnosť pre rôzne materiály, takže ten istý výrobok môže prilákať ľudí hľadajúcich to isté v inom materiáli)
  • Opis výrobku
  • Detaily
  • Kód výrobku

Ale stále to budú statické stránky a nemôžem naozaj predávať nič online, pretože všetky výrobky sú vyrobené na zákazku na objednávku.

Aké iné techniky môžem použiť aj na to, aby sa tieto stránky stali "vyhľadávanými" ako "katalógové"? Pridáva sa veci ako "Kúpiť takýto produkt" na kľúčové slová a na popisových značkách, názov dobrý nápad? Čo môžem urobiť pre zlepšenie viditeľnosti týchto stránok potenciálnym zákazníkom?

Poznámka: Nechcem sa pýtať na užívateľskú skúsenosť na týchto stránkach, pýtam sa o vyhľadávačoch.

Ďalšie úvahy: Všetky stránky sú indexované SE a väčšina návštevnosti pochádza z vyhľadávania obrázkov. Všetky obrázky sú pomenované podľa produktu (nie kód produktu) a všetky majú správne značky alt a title.

Vďaka, Na zdravie!

February 13, 2018