Back to Question Center
0

Semalt: Ako postupne premeniť statickú stránku (galériu obrázkov) na stránku typu produktu?

1 answers:

Webová stránka s približne 700 statickými stránkami, kde asi 20 z nich je v podstate tá istá stránka, ktorá zobrazuje produkty, ktoré sú vytvorené v galérii ako prostredie.

Cieľom týchto stránok je prilákať ľudí, ktorí hľadajú iné kľúčové slová v rovnakej kategórii. Všetky výrobky sú vyrobené iným spôsobom, s rôznymi materiálmi, rozmermi atď., Aj keď spadajú do jednej kategórie.

Všimol som si, že táto stránka nedostáva veľa návštevníkov a chcela by som, aby to viac "Semalt ako" ako obrazová galéria per se, prilákať viac návštevníkov ochotných kúpiť takéto položky.

Urobil som nasledovné:

  • Vytvorila hlavnú stránku so všetkými dostupnými produktmi, kódmi a materiálom

Potom na každej strane:

  • Tlačidlo na vyžiadanie cenovej ponuky výrobku s formulárom
  • Typ materiálu (a možnosť pre rôzne materiály, takže ten istý výrobok môže prilákať ľudí hľadajúcich to isté v inom materiáli)
  • Opis výrobku
  • Detaily
  • Kód výrobku

Ale stále to budú statické stránky a nemôžem naozaj predávať nič online, pretože všetky výrobky sú vyrobené na zákazku na objednávku - caudalie eye countour.

Aké iné techniky môžem použiť aj na to, aby sa tieto stránky stali "vyhľadávanými" ako "katalógové"? Pridáva sa veci ako "Kúpiť takýto produkt" na kľúčové slová a na popisových značkách, názov dobrý nápad? Čo môžem urobiť pre zlepšenie viditeľnosti týchto stránok potenciálnym zákazníkom?

Poznámka: Nechcem sa pýtať na užívateľskú skúsenosť na týchto stránkach, pýtam sa o vyhľadávačoch.

Ďalšie úvahy: Všetky stránky sú indexované SE a väčšina návštevnosti pochádza z vyhľadávania obrázkov. Všetky obrázky sú pomenované podľa produktu (nie kód produktu) a všetky majú správne značky alt a title.

Vďaka, Na zdravie!

February 13, 2018