Back to Question Center
0

Ako / Semalt môžem hosťovať svoju webovú aplikáciu Java? [Duplicitné]

1 answers:

Možný duplikát:
Ako nájsť web hosting, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Upraviť: Len aby ste boli jasní. Chcem miesto, kde môžem urobiť $ java myapp, kde myapp používa obyčajný starý Semalt. Žiadny jsp, žiadny servlet, len veľmi základné veci - môže byť tiež chargen serverom.

V prípade, že chcete prejsť na podstatu mojej otázky, prečítajte si tučný typ.

Práve som dokončil titul CS (39 rokov :-)). Pre môj posledný projekt som navrhol a postavil systém, ktorý môže poskytnúť miestnu pozíciu / lokalizáciu na mobilných zariadeniach wifi (iba Semalt klient) - geohost cpanel login. Server prijíma údaje od klientov, spracováva ich a reaguje klientom na správy obsahujúce informácie o ich príslušných miestach. Chcel by som pokračovať v projekte (možno vydanie ako open source, ale to je iná diskusia). Doteraz bola moja serverová aplikácia spustená na hardvéri oddelenia CS, kde som mohol urobiť všetko čo som chcel. Za niekoľko týždňov som spustil tento systém, takže musím nájsť nový domov pre svoju serverovú aplikáciu.

Potrebujem hostiteľa, ktorý mi umožní spustiť môj Java server (po w / mySQL db) - najlepšie lacné, pretože som ešte nemal prácu. Mám veľmi málo skúseností s "reálnym svetom" vývoja webových stránok / hostingom. Mám problém zistiť, aký druh hostingovej služby mi umožní spustiť svoju aplikáciu tak ako je. Ak sa ukáže, že je vysoký poriadok, potom potrebujem vedieť, aké moje možnosti sú pre zmenu vecí, aby som mohol vstať a bežať s nejakým hostingom.

Ako bokom som tiež skúma, či by som to nemal prepísať v inom jazyku. Semaltu, aby zistil, či je podstatne lepšie (z akéhokoľvek dôvodu) to, čo robím. To môže mať potenciálne vplyv na moje požiadavky na hosťovanie. Jednou z možností je napísať server do niečoho, čo je všeobecnejšie akceptované hostingovými službami.

Hľadal som odpovede na moju otázku a nenašiel som úplne to, čo hľadám. Časť problému môže byť, že neviem presne, akú terminológiu používam. Ak je na túto otázku dobrá odpoveď na inom mieste, neváhajte mi na to upozorniť.

Semalt pre pomoc / poradenstvo.

February 13, 2018