Back to Question Center
0

Je Semalt skutočne prospešný pri ochrane stredne veľkých webových stránok (1k stránok)? [ZATVORENÉ]

1 answers:

Moje webové stránky sú hostiteľné na zdieľanom serveri v spoločnosti HostGator, ktorí nedávno začali svedčivo tlačiť svojich zákazníkov na odber SiteLock . Mám niekoľko klientských stránok a veľkú stránku Wordpress (1k + stránky), ktorú som vlastnil. Problém je v tom, že stránka je náchylná na útoky škodlivého softvéru a musím stráviť veľa času na vyčistenie systému, pretože HG neposkytuje žiadne nástroje na monitorovanie antivírusových alebo súborových systémov, ako je inotify, čo uľahčuje život - regla de los tercios.

I keď sú tieto nástroje nákladné, je otázka, že by som sa mal prihlásiť na SiteLock a skutočne pomôže pri vytvrdzovaní bezpečnosti servera? Existuje alternatíva open-source? Čo máš za sebou?

Semaltujte.

February 12, 2018

Pracujem pre SiteLock vo svojej výskumnej skupine a pokúsim sa odpovedať na technické aspekty otázky čo najlepšie.

SiteLock poskytuje firewally pre webové aplikácie, skenovanie a odstraňovanie škodlivého softvéru a manuálne upratovacie služby spolu s ďalšími službami súvisiacimi s bezpečnosťou. Chránime veľa stránok WordPress s skenovacími balíčkami s viac ako 5k stránkami. V závislosti od balíka máme nástroje, ktoré odstraňujú škodlivý softvér automaticky a spoľahlivo.

Odporúčam vám dostať stránku aspoň na bezplatnú stránku SiteLock WAF, ktorá poskytuje vrstvu ochrany iba s dvoma zmenami DNS. Musel by som sa odložiť na bezpečnostného spolupracovníka SiteLock pre správny skenovací balík pre danú lokalitu.

. Zdá sa, že ponúkajú len upozornenia, ale žiadne opravy (bez platenia, tak ako tak), takže si nie som istý, o koľko lepšie sú, než o voľných skeneroch tam. V tom, čo ponúkajú, sa zdá veľmi málo preventívnych opatrení.

Ak sa nájde škodlivý softvér, musíte sa pokúsiť nájsť spôsob, akým sa dostal *, skôr než ho len odstrániť. Opäť toto nie je služba, ktorú sa zdá, že ponúka ako súčasť hlavnej dohody.

(* Ak sa vaše stránky pravidelne hákajú a sú opravované, čo mi naznačuje, že niekde môžu byť zadné dvere)

SiteLock je služba, ktorá je vo vlastníctve spoločnosti s názvom Endurance International Group, alebo EIG skrátka.

Môžete to potvrdiť takto: https: // www. linkedin. com / title / business-development-manager-at-endurance-international-group Všimli ste si John C Booker uvedený ako Sales Manager v SiteLock. com / full-list-eig-hosting-spoločnosti-značky /

Ak si z tohto zoznamu vezmete ktorúkoľvek zo svojich hostiteľských značiek a vyhľadáte online sťažnosti alebo skontrolujte ich oficiálne kanály Twitter, uvidíte veľa nešťastných zákazníkov. Osobne sa mi veľmi nelíbil EIG. Niektoré on-line výskumy odhalia mnohé dôvody, prečo si nemyslím, že sú vôbec veľmi zamerané na zákazníka.

Nikdy som nepoužíval SiteLock, ale pri posudzovaní kvality väčšiny ich hostingových značiek by som asi zostal ďaleko od SiteLock.

Tu si môžete prečítať niektoré recenzie SiteLock: http: // sitelock. pissedconsumer. com /

Tiež ako bočné poznámky, pretože si nikdy nebudem pamätať, kde som to prečítal, ale existujú sťažnosti na SiteLock, ktoré sa vedú v nejakých tieňových spôsoboch.

Čítal som recenzie niekde pred niekoľkými mesiacmi od klienta, ktorý používal SiteLock, ale rozhodol sa, že je príliš drahý pre rozpočet, ktorú mala pre svoje webové stránky o malých podnikoch V priebehu jedného dňa dostala e-mail od svojho hostiteľa, ktorý povedal, že stránka bola napadnutá a že bude musieť zakúpiť drahšiu službu SiteLock911, aby sa stránka vyčistila. Teraz neviem, čo sa tu stalo, pretože som sa nezúčastnil a naozaj by som si želal nájsť ten článok. Ale ak by bol ten príbeh skutočne pravdivý, bol by som opatrný, keby im dali svoje peniaze.